Wpis z mikrobloga

@MarekAntoniusz: jenyyyy, no to nadrób koniecznie do końca, bo moim zdaniem trzymają poziom przez wszystkie sezony. I sama właściwie nie wiem, kogo lubię najbardziej. Ron klasyg, ale tam nawet Jerry jest super!
@Turtur: Rick and Morty, Bojack Horseman, Gravity Falls (to niby kreskówka dla dzieci, ale wyjątkowo udana). Z innych tytułów to całkiem niezłe jest Angie Tribeca - taki slapstickowy humor w stylu nagiej broni
@Magnolia-Fan: wszystkie obczajone. RM wiadomo super, Bojack - dawno czegoś tak głęboko smutno-filozoficznego nie widziałam, a w Gravity Falls denerwował mnie głos Mabel, bo słyszałam Louise ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Turtur: ja tam lubię głos Kristen Schaal, zresztą w Bojacku tez miała dość istotną rolę. Z rzeczy, które pewnie znasz to dobrze bawiłem się oglądając Arrested development i IT crowd a z takich nieco bardziej niszowych to całkiem fajny jest Wilfred (z Frodo w roli głównej), Detectorists (projekt Mackenzie Cooka czyli Garetha z brytyjskiego the Office, w sumie rzecz na której człowiek bardziej się uśmiecha niż śmieje, ale bardzo sympatyczne). Ja
Magnolia-Fan - @Turtur: ja tam lubię głos Kristen Schaal, zresztą w Bojacku tez miała...