Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sory za burde w tagach, ale no nie kumam. Nie jestem jakimś znawcą polityki, ale bolą mnie obecne rządy, tak jak bolały mnie poprzednie. Nie lubiłem przekrętów ludzi z #platformaobywatelska w tym Tuska i głosowałem na #pis bo mniejsze zło ale to co się odjaniepawla aktualnie to jakaś porażka. Te kwoty wolne od podatku dla posłów czy 500+ to jakieś żarty są. Do tego jeszcze promowanie kościoła na każdym kroku... Z drugiej strony spoko, bo nie wpuszczają ciapatych, a za PO pewnie by to zrobili, chociaż to takie gdybanie. Najgrosze, że nie ma żadnej sensownej alternatywy aktualnie, bo zostaje jeszcze gównoJKM ze swoimi poronionymi ideami o wolnym rynku. Nowoczesną, PSL, SLD, gównoRazem, KNP i RN nie będę nawet komentował. GDZIE SŁUSZNA ALTERNATYWA??!?!!
#polityka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie lubiłem przekrętów ludzi z #platformaobywatelska w tym Tuska i głosowałem na #pis bo mniejsze zło


dramat umyslowy... gdzie byles w 2005-2007?
Co konkretnie jest nie tak z N, oprocz tego ze na gimbo wykopie naczytales sie, ze Petru-swetru. Czlowieku ogarnij sie. Wszystkich wwalasz do jednego wora... i placzesz ze nie ma na kogo glosowac. Roznice sa diametralne wybor jest bardzo szeroki, trzeba tylko wiedziec czego sie chce.
ale bolą mnie obecne rządy, tak jak bolały mnie poprzednie

bo mniejsze zło ale to co się odjaniepawla aktualnie to jakaś porażka.


@AnonimoweMirkoWyznania: [tu wstaw ulubione zdjęcie pana Zbigniewa]

Sensowna alternatywa to ludzie, który aktualnie ciężko i uczciwie pracują na utrzymanie tego skrzyżowania cyrku z burdelem i kaplicą 3w1. Nawet jeżeli chciałoby się im rzucić dom, rodzinę i obecną dobrze płatną pracę by podjąć się jakieś działalności politycznej, to i tak