Wpis z mikrobloga

Nie dość, że 'koalicjant' to jeszcze ruchany w dupę. Taka gorsza Samoobrona 2 albo LPR 2, bo tam chociaż Lepper z Giertychem wiedzieli jak się odgryźć czasem. ;)


@emdey: Tamci chociaż mieli z tego konfitury, a Kukiz popiera ten bolszewicki rząd za frajer, atakując przy każdej możliwej sytuacji Petru i Schetynę. czasami jak go słucham tego pijaka to mam wrażenie, że już Nowoczesna przejęła rządy w Polsce.
@Grandek: co za debilny komentarz,Kukiz krytykuje i pis i po gdy robią maniane co to w ogóle za agrument,pis i po to jedno i to samo ścierwo polityczne,które za nic ma obywatela,na rękę im są takie wojenki lewica-prawica
a jeśli ktoś uważa,ze szkodzi zdrowiu to na tej samej zasadzie powinno się wycofać z obrotu fajki i alkohol,ale tego nie zrobią bo im się akcyza nie będzie zgadzać


@Hamouma: a mogli po prostu dać akcyzę na marihunanen po legalizacji.
@tony_soprano: no a co mają innego do roboty? pis ma większość więc ma gdzieś głosy opozycji,na początku kadencji gdy nikt jeszcze nie zdawał sobie sprawy jakie plany ma pis to Paweł często wypowiadał się w ich tonacji albo głosował za ustawą medialną bo myślał,tak jak np ja jak i wielu wyborców,ze po prostu chcą odstawić tamte dna dziennikarskie a się okazało,że chodziło im o obsadzenie stołków swoimi świniami,jak w czymś Paweł
@Hamouma: mógłby na przykład racjonalnie argumentować swoje postępowanie. A nie usprawiedliwiać brakiem reżimu partyjnego. Rozumiem ten argument, ale na przykład nie rozumiem czemu dzisiaj mówił o 2/3 kiedy Komisji nie o to chodziło. On utrzymuje, że chce zrobić żeby było dobrze a mimo to daje się wciągać w retorykę obozu rządzącego, który tutaj NIE MA RACJI. WIęc jako człowiek chcący dobra powinien po stronie tej racji stać.
@tony_soprano: boże mój kochany a czy Pablo jest jakimś doktorem albo inżynierem? To stary rockman,który ze starym raperem postanowili coś zmienić w tym kraju,nie mówię że ich wizja wygląda idealnie ale jak na klub partyjny bez dotacji z budżetu i kilkoma wtykami,które tylko czekają żeby uciec do pisu to nie jest źle,gdyby pis nie miał większości i musiał ich wziąć do kolabo to zupełnie inaczej by to wszystko wyglądało,obecnie Pablo jest
@Hamouma: noo i współczuję. Nie zamierzam jednak krytykować złego działania. Rozumiem trudność sytuacji, nie mówie, ze jest złym człowiekiem, ale popełnia wielki błąd jako Kukiz 15. Tym bardziej, że firmuje to swoim nazwiskiem i jak sobie nie radzi to on na tym straci, oprócz Polaków, najwięcej.
@Hamouma: To, ze powtarza się to jak mantrę, jak JOWy. Po pierwsze nawet wprowadzenie tego dzisiaj nie zmieni obecnej sytuacji, w sensie nijak nie rozwiązuje sporu. Kukiz przenosi, wygodnie dla pisu, kłótnie w inne miejsce, drąc koty o to kto chce 2/3 a kto nie. To bez znaczenia dla obecnej sytuacji. Chyba, że chce rozwiązać teraz cały trybunał i powołać sędziów na nowo. To już jest absurd totalny, więc zakładam, że
@tony_soprano: ok,to nie jest najlepszy czas na grzebanie w konstytucji ale w normalnych warunkach to zdrowe podejście według mnie,że 2/3 sejmu wybiera sędziów,przynajmniej ryzyko obsadzania stołków swoimi świniami trochę by zmalało