Wpis z mikrobloga

cześć mirki, jako fanboy xiaomi, namówiłem koleżankę na XIaomi redmi 3s pro, patrzyłem u goldwaya to byl za 137$ przelała mi kasę, ale zanim przelew się zaksięgował to cena skoczyła do 159$ co jest według mnie lekką przesadą... (,) więc pytanie gdzie najtaniej idzie teraz dorwać ten tel? wiem że święta itd ale cena skoczyła jakos 20 listopada i do tej pory szukam czegoś w tej cenie albo chociaż podobnej... najlepiej z jakiegoś zaufanego sklepu, może jakieś kupony czy coś?

#xiaomi #redmi3pro #cebula (żeby mnie nie zabili za cebuladeals ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • 24
@Andczej: no trochę mnie już śmieszy to Twoje czepianie się nazw, zwłaszcza że przecież nie ma tak naprawdę modelu Redmi Note 3 Pro a wszystkim wypisujesz że taki model istnieje, tylko dlaczego jak ktoś napisze redmi 3 pro to nagle wielkie oburzenie bo przecież takiego modelu nie ma xD
@Andczej: Redmi Note 3 Pro to przecież też nazwa wymyślona przez sprzedawców, to wytłumacz czemu nazwanie redmi 3 pro jest błędem, ale redmi note 3 pro już nie
napisze redmi 3 pro


@Dax13: zauważ że ja się nie czepiam tylko zwracam uwagę i nie o redmi 3 pro tylko o redmi 3S PRO czyli cholera wiec co bo jest to połączenie nazw dwóch telefonów, parę dni temu mirek pytał o ten telefon i wskazał na aukcje gdzie telefon podpisany był jako Redmi 3S PRO, dalej jako Redmi 3S a w opisie snapdragon 616 czyli 3 PRO
ale redmi 3 pro też przecież nie ma oficjalnie


@Dax13: nie jestem pewien czy tutaj Xiaomi oficjalnie nie użyło oznaczenia PRO przy 3/32 ale to zostawmy bo to bez znaczenia przy tym

Nie rozumiesz o co chodzi, sprzedawcy sami sobie mylą te dwa modele sami nie wiedząc co sprzedają, wystawiają 3S PRO i musisz zgadywać i sprawdzać po specyfikacji czy chodzi mu o 3S 3/32 czy o 3 PRO 3/32.
@Andczej: Dokładnie rozumiem o co chodzi. Jednak dodawanie 'Pro' do Redmi Note 3 jest tak samo blędne jak dodawanie 'Pro' do Redmi 3 czy Redmi 3s. Wejdź sobie na oficjalną stronę xiaomi i zobacz że nie ma czegoś takiego jak Redmi Note 3 Pro, jest tylko wydzielone Redmi Note 3 Qualcomm i Redmi Note 3 MTK
Wejdź sobie na oficjalną stronę xiaomi i zobacz że nie ma czegoś takiego jak Redmi Note 3 Pro, jest tylko wydzielone Redmi Note 3 Qualcomm i Redmi Note 3 MTK


@Dax13: nie musisz mnie tego uczyć bo to wiem


Przy Note 3 mamy dobre czyste rozróżnienie bo widząc PRO wiemy że to snapdragon, dlatego jest to w pełni akceptowalne ale przy Redmi 3S dopisek PRO wprowadza pewien błąd.

Tu przykład tego