Wpis z mikrobloga

@haker_proker: W sumie to ludzie po zawodowce zarabiają lepiej niż ludzie po jakiś gówno kierunkach. Aktualnie zaczyna wymierac coraz więcej zawodów bo każdy chce być magistrem. Ostatnio musiałem czekać 2 tygodnie u kaletnika żeby mi kurtkę zrobił bo taki ma #!$%@?. Za granicami też ludzie po zawodowce robią dobra kasę... Zawsze dobry zawód > gówno studia.
  • Odpowiedz
@haker_proker: najlepsze są te reklamy gdzie piszą "zarabiaj nawet 10 tysięcy złotych miesięcznie" i zdjęcie gościa koło lamborghini a z tyłu jakiś jacht. właśnie na takim poziomi się żyje tyle zarabiając ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: zdradzę ci sekret: ludzie po zawodówkach często zarabiają lepiej nawet od webdeveloperów, ponieważ #!$%@?ą od 7 do 19 z jakimiś krótkimi przerwami na posiłek.

#!$%@? tak sobie wmówić, że #!$%@? cały dzień jest normalne. Na szczęście sytuacja zmienia się z wejściem na rynek pokolenia Y ( )
  • Odpowiedz
@kretyn: To prawda. Ci fachowcy zwykle zapieprzają od rana do wieczora i jedzą w biegu, żeby wyciągać te kilka tysięcy miesięcznie. Mój wujek jak miał firmę stolarską, to nie ogarnial, że mu córka do szkoły poszła.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: Weź pod uwagę to, że zawodówką jest tak jak ze studiami, jest grupa osób które będą zarabiać dobrze i jest grupa osób, którym nic się nie chce i nie będą zarabiać dobrze. To, że zostaniesz murarzem, ślusarzem czy elektrykiem nie oznacza, że będziesz zarabiać dobrze, nie oszukujmy się, bo np. masa osób na budowie zapieprza w deszczu, błocie, niszcząc sobie zdrowie za marne pieniądze.
Bezrobotnych i słabo zarabiających absolwentów
  • Odpowiedz