Wpis z mikrobloga

Janusze nie przestają mnie zaskakiwać, ale dzis chyba wszystko zostalo pobite na glowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Klient dal auto do pana janusza na remont silnika bo zassal oleju i sie rozbiegal, wypalilo tlok na 4 cylindrze. wszystko wzglednie ok, poskladal ale powiedzial klientowi ze cos jest nie tak i albo cos z glowica albo blokiem bo plyn ucieka i silnik zle pracuje a on nie ma czasu tego drugi raz robic i oddal tak klientowi auto. Dzisiaj tam zagladam, patrze zero plynu wiec wlewam, leje, leje az nagle... Plyn leci sobie ciurkiem miedzy glowica a blokiem ( ͡º ͜ʖ͡º), biore lampe, patrze a tu odwrotnie zalozona uszczelka xD. Teraz wszystko trzeba rozbierac od nowa, najlepiej ogolnie wyjac caly silnik bo w touranie ciasnawo tutaj i jeszcze dodatkowe rurki od webasta. Drugie zdjecie nizej.

#mechanika #motoryzacja #samochody #warsztat ##!$%@?
mickovsky - Janusze nie przestają mnie zaskakiwać, ale dzis chyba wszystko zostalo po...

źródło: comment_dmhoKPKbqATCSxaA1rHpMdTruPIwvA9o.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@mickovsky typowi polscy mechanicy, nie potrafią porządnie zdiagnozować, najchętniej by wymienili pol samochodu i może by było dobrze. Prawdziwy fachowiec rzadko się zdarza
  • Odpowiedz
@jedrek_masta: znam przypadek, że jak zakłądał uszczelkę i mu się otwory nie zgrywały, to wywiercił nowe... Np na kanał olejowy, więc olej gustownie spierdzielał sobie wokoło
  • Odpowiedz
  • 0
@Vein nie, glowica to sie moze wygiac jak dobrze przegrzejesz silnik ale nie od czegos takiego. nawet uszczelka wygladala jak nowa i najprawdopodobniej dalej by zyla ale dla swietego spokoju i tak zalozylem nowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vein no tak nie zawsze bo jak kiedys u siebie robilem uszczelke pod glowica to moze nie miałem tak #!$%@? akcji jak ta ale musialem jeszcze raz zdjac czapke ktora zalozylem ze dwie godziny temu i #!$%@? po januszowemu ta sama uszczelke i o dziwo auto jezdzi z ta sama uszczelka juz przez 30kkm i nic sie nie dzieje. ale na swoim to mozna eksperymentowac ale na klienta nie warto bo #!$%@?
  • Odpowiedz