Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki to nie jest zaden bait.

Bylem z pewnym rozowym juz niemal cztery lata, kiedy nasi najblizsi znajomi oznajmili nam, ze biora slub.
Moj rozowy juz wtedy cos "przebakiwal" o naszym, slubie, no ale postanowislismy poczekac przynajmniej rok do wesela znajomych.

Znajomi ubzdurali sobie, ze swiadkowie z mlodymi + ja i moj rozowy maja dac w czasie wesela dac wystep taneczny, wiec na ich koszt zaczelismy chodzic wszyscy
do szkoly tanca.

Przyznaje, ze mi niezbyt dobrze to szlo a mojemu rozowemu calkiem niezle.
No coz, nie kazdy musi byc tancerzem.

Jednak juz od drugich zajesc zauwazylem cos dziwnego, a mianowicie instruktor tanca (mlody, przystojny, wygryw) EWIDENTNIE faworyzowal mojego rozowego.
Rozowemu tak sie spodobalo, ze zaczela mnie nakrecac na dodatkowe godziny, ja nie chcialem sie zgodzic.
Zaczela chodzic sama.

Pozniej zaczelo sie co raz wiecej klamstw, zabieranie telefonu do lazienki, pozne powroty itp.

Tak miraski domyslacie sie...
Pol roku pozniej moj rozowy oznajmil, ze juz mnie nie kocha i od teraz jest z instruktorem i planuja wspolna przyszlosc.

Nasi znajomi staneli niestety po stronie mojego rozowego, ale to bardziej z inicjatywy panny mlodej, pan mlody tam ma gowno do gadania w tym zwiazku.
Ich tlumaczenie bylo "sluchaj oni sie po prostu w sobie zakochali" xD

No nic, ja ze znajomymi zerwalem kontakt, bo nie wyobrazalem sobie wtedy isc na to wesele i patrzec jak instruktor obraca mojego rozowego.

Pisze o tym dzis, bo wlasnie dzis sie dowiedzialem, ze owy tancerz kopnal moja EX w dupe
I uwaga !
Zgadnijcie z kim ?
Taaak, z nowa kursantka :D

Musze przyznac, ze dawno nie czulem takiej satysfakcji.

p.s - dzisiaj jestem juz z innym rozowym, ktory tanczy gorzej ode mnie xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 131
  • Odpowiedz
Nasi znajomi staneli niestety po stronie mojego rozowego, ale to bardziej z inicjatywy panny mlodej, pan mlody tam ma gowno do gadania w tym zwiazku.

Ich tlumaczenie bylo "sluchaj oni sie po prostu w sobie zakochali" xD


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli typowy xandra xantia czy inna undakaryna content :D Mireczku piję Twoje zdrowie, że to się wydało przed ślubem a tego Alvara z kursu to trzeba na rękach nosić, że demaskuje
  • Odpowiedz
@PcMasterKira: ja tam swojej nie trzymam krótko i ma pełen luz, zwyczajnie trzeba robić coś ze sobą niż tylko grać w gry, walić browary i jeść chipsy. Idź na siłownię, basen, zrób coś z sobą... Nie musisz być mega kotem, ale tak jak Tobie podobają się kobiety z fajnym ciałem, tak samo im podobamy się my :-) A fajna sylwetka zawsze pomaga w życiu ;-)
  • Odpowiedz
@PcMasterKira: no bez przesady, ja tu widzę dwie opcje jeśli różowy od tak leci na pierwszego lepszego 'lepiej zbudowanego':
- prawdopodobnie po prostu nic (poza prawdopodobnie i tak wątłą posturą) sobą nie reprezentujesz- ogarnij się
- jesteś w związku ze zwykłą karyną- zmień różowego
A OP jest tu po prostu mocny #wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Te zarzutki są coraz bardziej przewidywalne, kiedyś to była jakaś kreatywność i punktem kulminacyjnym była wspaniała inba, a teraz? Sztampa, w skrócie:

1. Związek.
2. Bolec na boku.
3. Koniec związku.
4. Karyna potem dostaje po
  • Odpowiedz