Wpis z mikrobloga

#dziendobry wszystkim! Życzymy miłego dnia wszystkim Mirkom i Mirabelkom oraz każdemu z osobna! Niech ten dzień będzie lekko i i przyjemny (ʘʘ) Prezentujemy nasz projekt w dwóch wersjach - może ktoś się skusi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji przypominamy o naszym rozdajo trwającym tutaj

#strzyga #tattoo #tatuaze #tattooboners #tatuazboners
StrzygaTattoo - #dziendobry wszystkim! Życzymy miłego dnia wszystkim Mirkom i Mirabel...

źródło: comment_7mtlwTVw7XQqYfHFgVfVuk1MMaFY2ok9.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O! Pytanie. Napisalem kiedyś do tatuzysty czy narysuję wzór z wykonaniem powiedział, że tak tylko podesłać inspiracje no i powysylalem rękawy jakie mi się podobają i podopisywalem, że ze z tego podoba mi się noz z tego gwiazdki. W Odpowiedzi dostałem, że ogarnie co i jak i da znać wycenę. I cisza co zrobiłem nie tak :D? A szanowane studio. BTW. Jaki byłby koszt narysowania wzoru bo mam coś co mi się
  • Odpowiedz
@StrzygaTattoo a skąd jesteście ? Podeslałbyś może Wasz fanpage/strone? Jeszcze mam jedno pytanie jak to jest z kolorem? Bo w jednym studio np. Kolorowe wydają mi się matowe, a w drugim takie fajne żywe kolorowy. Wręcz nie które wyglądają jak naklejki. Chodzi o jakosc farby, o technikę?
  • Odpowiedz
@EnriqueGonzalez: Jesteśmy z Łodzi, nasze studio leży w centrum miasta. Fanpage i instagram jest na naszym profilu na wykopie, ale już podaję linka: https://www.facebook.com/StrzygaTattoo/

Co do kolorów, to myślę, że to może się tak po prostu wydawać. Jeśli tatuaż jest dobrze wykonany, to kolor też będzie żywy - choć wiadomo, że od razu po zrobieniu tatuażu, ten wygląda najlepiej. Z czasem, tusz potrafi wyblaknąć :)
  • Odpowiedz
Kilka autorskich projektów macie ciekawych wow. Tylko macie mało kolorowych ale każdy kiedys zaczyna, a łódź daleko nie daleko - dziś każde miasto w zasięgu. Muszę się z tym przespać :) Dziękuję za odpowiedzi dla laika ;)
  • Odpowiedz