Wpis z mikrobloga

@SebaJeanPierre: jako że miałem ps3, ps4, xbox360 i xboxone a teraz pcmasterrace to stwierdzam, że jak masz parcie na konsolę tak jak ja kiedyś to kup sobie jakąś używkę x1 albo ps4. Różnica między tymi dwoma konsolami z perspektywy użytkownika jest zerowa. Chyba że polerujesz torpędę do każdego fpsa to ps4 ale x1 nadrabia padem (srsly, kto nie używał ten nie wie).

Sprawa wygląda tak, że pograsz w TLOU, Uncharted itp.
@SebaJeanPierre: tzn. internet trzeba żeby grać online, ale musisz mieć wtedy wykupiony abonament. Jak kupujesz na allegro i przycebulisz mocno to za 120zł wyrwiesz. Dostaniesz niby jakieś gratis gry co miesiąc, ale to takie gówno najczęściej, że nie liczna nic konkretnego.

Drogie gry, abonament, awaryjność konsol, przestarzałe technologie, problemy z stabilnością serwerów. Raz na jakiś czas płaczą ludzie, że w Bf1 nie da się grać, a tutaj tag, że konsole :D
@SebaJeanPierre: zobaczysz jak granie na konsoli jest patologiczne. Do dzisiaj żałuję, że zagrałem w GTA5 na PS4. Czemu? Bo masz automatyczne celowanie. Stary, klikasz przycisk i masz aimbota na typa :D Co to za gra? Żadna. A granie bez "aima" celowanie to jakbyś był upośledzony.
I nie mówię tu jako noob w FPS'y, bo grając na PS4 w BF4 byłem prosem, dosłownie. Bycie top3 na serwerze na 64 to norma.

Jedyne
@SebaJeanPierre: niet. Efektywne działanie zależy od tego jak zoptymalizują grę. Ale nie licz na nic DOBREGO graficznie porównując do PC. PS4 to przestarzała technologia, karty itp.
W BF1 to potrafi mieć spadki poniżej 30fps, gdzie komputer za 1,5k uciągnie stałe 30fps na wysokich. W Just Case 3 chyba po 24fpsy nawet :D I to na średnich detalach najczęściej.
@LowcaZMroku: ale @SebaJeanPierre ma już PC. Wystarczy kupić procesor i kartę. i3 6100 + 750ti i masz 800zł max.
Odpisałem jak to wygląda obiektywnie. Miałem to i to, od małego mam konsole i PC.

Awaryjnosc to mit

dalej już nie czytałem, bo dobry troll xD Widać, że nie znasz mnie z tagu #ps4, gdzie pokazywałem jaki shit to ps4, rozbierałem na części i pokazywałem, że chłodzenie jest beznadziejne.
@LowcaZMroku: w full hd na średnich izi 30fps. Miałem, grałem.

Co mnie interesuje chlodzenie w konsoli, ma dzialac.


@LowcaZMroku: ale większości użytkowników po jakimś czasie przestają działać, albo wentylatory chodzą jak odrzutowce :))) I nie mów, że tak nie jest, bo albo jesteś nowym konsolowcem albo za mało widziałeś.

nie chca sie #!$%@? z pc


@LowcaZMroku: ale co rozumiesz przez to? Bo odkąd mam nowego PC (3 miechy) nic
@aanndrzej w cenie ps4 obecnie nie kupisz lepszego pc, tyle w temacie. Mialem wszystkie konsole ktore byly na rynku praktycznie i nigdy zadnych problemow nie mialem wiec nie uogolniaj. Stery od nvidii wychodza raz w tygodniu i do kazdej nowej gry. Do tego na konsolach sa nie raz lepiej zoptymalizowane. Odpal Arkham Knighta np.
@LowcaZMroku: czyli wracasz znów do argumentu, że za ten hajs nie kupie lepszego PC. Jeśli ktoś ma komputer to wystarczy kupić i3 + 750ti i już masz zestaw lepszy od jakiejkolwiek konsoli.
Jeśli nie masz PC i jesteś jaskiniowcem to faktycznie lepiej PS4.