Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
- 18 lat
- biedak
- fizyczna brzydota 3/10
- "chiumanista"
- aspołeczny
- stulejarz
- bez perspektyw na przyszłość
- znienawidzony i pogardzany przez absolutnie wszystkich
- bez prawa jazdy
- z nowotworem
- pół życia przed kompem
Znacie większego przegrywa? Ja już mam dość tego gówna, ale nie wierze w życie po śmierci, więc do 25 roku życia jeszcze będe próbował się ogarnąć a potem koniec. Przynajmniej nie jestem grubasem i mam ponad te 180 cm ale #!$%@? we mnie i na moim ryju jest silne. () #tfwnogf #przegryw #depresja #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
- 18 lat 
- biedak
- fizyczna brz...

źródło: comment_hudpIEgytS8lgCBMaHZu5QYGaL4vZ6tO.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: podobnie się czułem w Twoim wieku, zawsze wierzyłem jakoś w Boga, ale w wieku 20 lat przeżyłem nawrócenie, stałem się szczęśliwy i po roku zacząłem chodzić na oazę.. Miałem kilka szczęśliwych lat w życiu, z tej perspektywy widze to jako emocjonalne uzdrowienie, czy jak to nazwać.
Szkoda że wróciłem do starych nawyków, ale nie czułem wsparcia ze strony ludzi.

Głowa do góry, Twoje problemy nie są tylko Twoimi.
  • Odpowiedz
OP: @Kepekli: Z dnia na dzień coraz gorzej, chcę być tylko zdrowy, a z przegrywem będę próbował radzić sobie sam.
@neilran: Ateistą zostałem właśnie po chorobach, zszedłem także poglądami do centrum, wcześniej byłem katolem i narodowcem.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Też miałem zmianę poglądów przez tą samotnosc. MOCNO się zradykalizowaly w niektórych kierunkach i tak w większości spraw jestem neutralny. Jestem też obojętny na każdą krzywdę jaka się dzieje. Ja przeżywam krzywdy całe życie i nikt się nad tym nie lituje. Ja wierzę w relatywizm moralny. Życzę ci powrotu do zdrowia i psychicznego i fizycznego.
  • Odpowiedz