Wpis z mikrobloga

@pwone: Tak, a kostka brukowa jest złożona z kości zgredow, którzy nie dają kasy cyganom. Nastepny mitoman, mieszkam tutaj od urodzenia i na palcach jednej ręki mogę wyliczyć cyganów na rynku. I #!$%@? prawda, że co krok. Prędzej będą łazić w okolicach galerii handlowych czy na ulicach dochodzących do rynku.
Swojego czasu był problem z tymi nachalnymi dupami z tych cocomo, alw już się uspokoiło. Ale że na każdym kroku
  • Odpowiedz
@EliotImperio: Jaki mitoman? Fakt, że kilka lat mnie tam nie było, ale jak bywałem wcześniej to jak siedziałem w ogródku czy to na rynku czy na placu solnym to normalnie nie dało się odpędzić. Oprócz tego jeszcze co najmniej w kilku miejscach w centrum jakieś grajki, tancerze itp. po występach zbierających kasę do czapki, choć ci nie są nachalni i jak ktoś nie chce to ich oglądać nie musi. Nawet
  • Odpowiedz
@nofink: Propsuję Cię za wywołanie tradycyjnego już bólu dupki zakompleksionych poznaniaków xD
We Wrocławiu jak zwykle - kultura, luzik. A pyrusy-centusie niby Warszawy nienawidzą, niby Wrocław be, ale kompleksy z pyrlandii wystają jak rogi diabłu. No nie da się ukryć xD
  • Odpowiedz
astepny mitoman, mieszkam tutaj od urodzenia i na palcach jednej ręki mogę wyliczyć cyganów na rynku.


@EliotImperio: a ja byłem we Wrocławiu raz, prawie 10 lat temu i niestety otrzymałem przynajmniej dwie propozycje zakupu perfum, gdy spokojnie sobie sączyłem piwko, ale pewnie mi się przyśniło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz