Wpis z mikrobloga

oczywiście ogromna tragedia, współczucie dla tych chłopaków i dla rodzin zmarłych. Ale.. Jak to teraz wszystko zebrać do kupy? Co dalej z klubem? Przestaje zupełnie istnieć


@anas_lex: Dlaczego klub miałby przestać istnieć? xD Przecież ma jakiś sponsorów, pieniądze, różne rzeczy, które można sprzedać, zdolność kredytową. No i historię i renomę. Kupią sobie nowy skład. To tak jakby nagle wszyscy pracownicy fabryki i właściciel umarli, nowa osoba dziedziczy i robi interes.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: No w sumie miałem taką przygodę na początku swojej wątpliwej kariery w małej gównianej internetowej telewizji lokalnej, zauważyłem że jest wypadek więc podbiegłem z włączonym nagrywaniem. Śmiertelne potrącenie człowieka na pasach. Dziadka który szedł po swoją wnuczkę do szkoły. Niestety, ale nie doszedł. Facet był już w worku, może emocje byłyby większe gdybym go widział... Natomiast nie mogę powiedzieć że nie zrobiło to na mnie wrażenia wcale i że
  • Odpowiedz
i z pewnością przyczyniło się poprawie sytuacji w Afryce


@marcelus: taak, niby kiedy i jak sytuacja w Afryce się poprawiła? Populacja tego kontynentu wciąż rośnie więc głodnych dzieci musi przybywać.
  • Odpowiedz
Afryka to nie tylko Sudan, Somalia, Republika Środkowafrykańska, są kraje które prosperują całkiem dobrze i wychodzą na prostą.


@marcelus: i bardzo mnie to cieszy, może podbiją resztę, w których jest chaos, tylko najpierw Europa musi się od nich odp....ić!
  • Odpowiedz
@mopo kupią sobie nowy skład? Tak po prostu sponsorzy wyłożą hajs na zbieranine kilkunastu niezgranych ze sobą zawodnikow. Wyłożą hajs na klub o niepewnej przyszłości, gdzie nie wiadomo czy na dobra sprawę będzie to miało ręce i nogi, Kolejne pytanie którzy zawodnicy będą chcieli tam w ogóle przejść. Ci co się zdecydują, ile będą warci na boisku? Uważasz że klub od tak wyłoży wszystkie swoje środki? Co z renomy jak składu
  • Odpowiedz
@anas_lex: Kupią za tyle co ich stać. Można kupić zawodnika za 50 mln, a można za 100 tysięcy, najwyżej spadną trochę, ale klub nie przestanie istnieć. Co do renomy to jest jest to rzecz na którą pracowało wiele składów, Legia jest w czołówce najlepszych polskich drużyn od dawna, obecny skład jest zupełnie inny niż pierwszy, to samo Real/Barcelona w Hiszpanii.
  • Odpowiedz