Wpis z mikrobloga

Różal dostał 3-dniowego bana na fejsie za poniższy post.
#mma #ksw #fen

„Tymoteusz stara #!$%@?. O niej będzie mowa. Pomyślcie ile jeszcze takich #!$%@? kręci się wokół Nas. Kolegujemy się z nimi, podziwiamy, dopingujemy i cyk wychodzi #!$%@?. Nie ma usprawiedliwienia na zabicie niewinnego zwierzęcia.


Zwierzęcia? Kociaka, który może #!$%@?ć pół słonia. W #!$%@? mam co ten cwel ma, czy miał w bani. Mógł się sam #!$%@?ć. Zycie takiego kociaka, jest warte więcej, niż cale gniazdo zapchlonych gówien jak on. Najgorsze jest to, że ci z jego otoczenia nie widzą w tym nic złego i jeszcze go bronią. To #!$%@? słuchajcie, jesteście tyle samo warci co ta szmata. Zawsze jak się dzieje coś w Naszym bliskim środowisko to staramy się tego nie zauważać.

Tak samo jest frajerami, co posprzedawali przyjaciół, braci, wspólników itp, a są tacy, którzy i tak z nimi obcują, zarabiają, mimo, że wcześniej sprzedali przyjaciół. Ludzie to ostatnie #!$%@? i tu mamy następny tego przykład. Naprawdę ceniłem to gówno, zanim gównem zostało, podziwiałem i kibicowałem, teraz czekam na info, że #!$%@? zdechł. W #!$%@? mam jak, ważne że, jak ścierwo będzie w ziemi, nasrać na pokrywę.

Pisanie wiadomości rozjeb go, zabij, ty wiesz co zrobić, albo co wy byście zrobili. Boicie sie? Zróbcie – nie piszcie i nie czekajcie, żeby ktoś to zrobił dla was. Zaraz sytuacja ucichnie, a większość znów zacznie żyć fejsbuniowy życiem, z którego naturalnie musielibyście zrezygnować, gdybyście wdrożyli plan swych okrutnych tortur i morderstwa, dlatego niech inny idiota was usatysfakcjonuje.

omen ty stara #!$%@? zdychaj, a jeśli nie zdążysz to do zoba.”
  • 8
@polik95: Bardziej chodzi mi o jego styl pisania, no i te jego opinie - nigdy nie ukrywał co o czym sądzi i zawsze walił z grubej rury. Dla mnie dziwak, do tego średni zawodnik, ale kuma co jest grane w tej story i fajnie kontrastuje jego wygląd z tym wprost fanatycznym uwielbieniem dla zwierzątek.