Wpis z mikrobloga

  • 448
Jak mnie #!$%@? ten kult przegrywu xDD o masz depresje? Ekstra ja też! Mialem dziś myśli samobójcze jestem jednostka wybitna xDDD social anxiety mocno siedzę w nocy na mirko boje się ludzi dajcie plusika XDDdddf
  • 39
  • Odpowiedz
@JestemZSosnowca: Oczywiście że depresja istnieje, rozumiem że wyjście z tego nie jest łatwe, ale mam nieodparte wrażenie że wiele osób sobie tę depresję po prostu wymyśliło dla atencji: "Uooo, uoo mam chroniczną depresję, chcę się zabić, idę sobie wziąć hehe tableteczki albo wypić hehe syropek, życie takie ciężkie, a wstawię sobie jeszcze jednego mema" I nie mówię tu o wykopie tylko ogólnie. @einz:
  • Odpowiedz
@einz: hmm nie jestem pewien czy to kult przegrywu, co raczej wzajemne zrozumienie. Na siłowni normalnym będzie chwalenie się napakowaniem, co w rozmowie przy kawie będzie... nieco dziwne.
Acz pływanie w takim bagienku może pogorszyć stan.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Naxster to raczej kult bo ci z depresja na wykopie to ludzie ponizej 25 lat co nigdy u lekarza nie byli a ich życie polega na nicnierobieniuprzezcalydzien więc depresja jest handy.
  • Odpowiedz
@einz: hmm jeżeli traktujemy to dosłownie to tak. Niemniej nie powiesz chyba, ze ci ludzie są zdrowi. Oni mają różne zaburzenia społeczne, które podczepiają pod wspólny temat by mieć grono zrozumienia.
Do nich można podejść na dwa sposoby - z zazdrosną złością o zamkniętą klikę, objawiającą się zawiścią i wyszukiwaniem nieuniknionych hipokryzji tych, którzy do popularnej grupy chcą się podpiąć. Albo empatyczną troską o ludzi zagubionych, którzy swój stan pogarszają
  • Odpowiedz
@einz no wreszcie się ktoś odważył i mówi jak jest. Biadolenie przegrywów mnie już #!$%@?. Żali się taki jeden z drugim i nic że sobą nie robi. Myślałem że w życiu normalnie jest wszystko za darmo, tylko im tak ciężko. Zerowcy tak zwani
  • Odpowiedz
@einz Nie ulega watpliwosci ze cierpienie i placz stalo sie po prostu modne! I jesli nie masz problemu to musisz go znalezc, najbardziej to widac w gimnazjum jak mi sie wydaje xD
  • Odpowiedz
@einz: Podobne zachowania można zauważyć u starszych ludzi. W naszym kraju panuje dziwny zwyczaj licytowania się kto ma gorzej.
-Cześć Grażynka co tam u ciebie słychać?
-A nic, od rana boli mnie noga.
-Mnie boli od tygodnia i nie może przestać.
-Oo, a mojego syna noga już nigdy nie zaboli, bo mu ją ucięła maszyna w pracy.
-To jeszcze nic mojemu wnuczkowi ucięło nogę razem z głową, dwie godziny czekał
  • Odpowiedz
@einz: to nie jest kult przegrywu, tylko "victim status". Jeżeli postawisz się w roli ofiary, pokrzywdzonej przez kogoś, przez los, życie, otoczenie itd itp, to masz szansę wzbudzić współczucie i sympatie innych. To najprostsza droga atencji, ponieważ nic od Ciebie nie wymaga. Nie musisz nic zrobić fajnego żeby inni Cię lubili, wystarczy że postawisz się w roli ofiary, i już inni będą chcieli się nad Tobą pochylić, przytulić, pocieszyć etc.
  • Odpowiedz
@einz: u mnie jakoś magicznie objawy przegrywu zmniejszyły się drastycznie gdy zacząłem zdrowo spać i jeść xD fajnie jest czasem ponarzekac na swoje życie, ale nie można popadać w skrajności.
  • Odpowiedz
@einz:

to raczej kult bo ci z depresja na wykopie to ludzie ponizej 25 lat co nigdy u lekarza nie byli a ich życie polega na nicnierobieniuprzezcalydzien więc depresja jest handy.


Klasyka wykopu, świat jest czarno-biały, zmienne są dwie, zależna i niezależna, innych wpływających na dane zjawisko nie ma, koniec,
  • Odpowiedz