Wpis z mikrobloga

#!$%@? siedze na kiblu i ogladam jakis wywiad z #bazyliszek bo mi wrzuciło do sugerowanych przez te dramy i nie wiem jak to skomentować zeby jej nie obrazić i nie dostać bana bo jestem załamany tym jej poziomem inteligencji. Laska nie potrafi zlozyc nawet rozbudowanego zdania, odpowiada zdawkowo na pytania, az mi sie zal zrobilo prowadzacego ( ͡° ʖ̯ ͡°) #polskiyoutube
  • 24
  • Odpowiedz
  • 3
@martek-77: nie bo mnie zablokuje jak inne negatywne komentarze xD @Artrix: bardzo fajny jest np z czlowiekiem warga ktorego contentu nie lubie ale prywatnie wydaje sie ogarniety i spoko bardzo ale widze ze u niej jej kanal to kwintesencja jej osobowosci xD
  • Odpowiedz
@PanKara: zawsze fascynuje mnie nazywanie osobniczek płci żeńskiej "laskami". Tym bardziej, że w tym przypadku mamy do czynienia z wątpliwej urody neandertalem. To tak jakby każdego kolesia określać mianem "przystojniaka". xD
  • Odpowiedz
To takie trudne do zrozumienia, że to mój pierwszy wywiad, a kanał prowadzę od 4 miesięcy i nie mam wprawy w mówieniu jak polityk? xD
  • Odpowiedz
@Mohiro: ale umiesz mowic od 3 roku zycia, kiedy zaczynasz w miare skladac zdania. nie jest chyba problemem odpowiedziec na pytania wiecej niz 2 slowami tym bardziej ze dotycza Ciebie
  • Odpowiedz