Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki uporaliście się może kiedyś z byłym najemną, który nie zapłacił za wynajem? W mojej sytuacji niestety nawet firma windykacyjna była leniwa i trzeba było ją samą męczyć telefonami po czym i tak nic nie wskórali ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sam już nie mam pomysłów co by można byłoby zrobić dalej. Z drugiej strony jestem w 100% pewny, że ten osobnik dalej oszukuje ludzi i dobrze było by ostrzec innych zwłaszcza, że jest agentem nieruchomości. Ogólnie na ile mogę upublicznić dane dłużnika jako wierzyciel w sposób zgodny z prawem?
#wynajem #mieszkanie #prawo #pytanie #mirkihandlarzezadluzajo #warszawa
  • 6
@modzelem ehh sprawa sądowa już była i komornik nie znalazł majątku dłużnika. Koleś pracuje w biurze nieruchomości i co jest oczywiste prócz podstawy dostaje wynagrodzenie prowizyjne, oficjalnie zarabiając grosze. Tak jak się sam przyznał ma już komorników na głowie, więc tradycyjnym schematem sądowym raczej za dużo się nie ugra.
Też myślałem żeby w tej kwestii coś zdziałać, chociaż on robi wszystko na rodzinę. Bardziej myślałem żeby zrobić mu reklamę, gdyż w jego zawodzie bardzo często wklepuje się jego dane w google ;)