Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy haha, ale serio osobiscie mam juz dosc gier od portalu. Re edycje, master sety i zawsze jakis blad albo braki kart itp.

Mam od nich neuroshime, robinsona, tezeusza i osadnikow i tyle starczy :-p

Szkoda ze to wlasnie oni bloodrage wydaja a nie np rebel czy galakta.
@Zorak: Ja już na szczęście nic od Portalu nie posiadam. To co miałem zostało wyparte przez lepsze tytuły ze swojego gatunku. BR wziąłem po angielsku i nie ma problemu. Od Portalu kupię jedynie wtedy jak wypuszczą coś naprawdę konkretnego i znakomitego, ale tutaj nie mam powodów do obaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zorak: Co z robinsonem w pierwszej edycji było nie tak? Albo z Neuro? :)

Też przez parę chwil miałem ochotę na Blood Rage, ale obejrzałem gameplay i wygląda na dość prostą gierkę, która niczego konkretnego nie ma.
@venomik: z robinsonem rewersy kart, pozniej je zmienili tak samo jak zetony znalezisk. Instrukcja. Niby nic wielkiego ale w porownaniu do poprawionych edycji czuc roznice.

Hex mial w pierwszych edycjach problem z zetonamy / zle wycieto. Nie wszystkie ale jednak.

Tezeusz faktycznie spoko ale sama gra srednia i losowa.

Osadnicy : maja u mnie minus za podejscie do dodatkow i slaby balans.
@Zorak: @Jednobrewy:
Ale pitolicie...

Gdy spojrzymy na najlepiej oceniane PL gdy na BGG to w topce tylko gry Portalu, a tuż za topką, też pełno Portalu, nawet jeśli komuś się coś nie podoba to nie może uczciwie pisać:
"od Portalu kupię jedynie wtedy jak wypuszczą coś naprawdę konkretnego i znakomitego, ale tutaj nie mam powodów do obaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)" bo fakty są takie, że
@antros: Jak Rebel będzie mnie obrażać to też przestanę go wspierać. Jak będzie mnie mamić to przestanę go wspierać. Jak będzie stroić fochy i robić fuszerkę to tak samo. Portal wszystko już zaliczył, jak nie więcej, i na chwilę obecną nic go dla mnie nie ratuje, chociaż jeszcze 2-3 lata temu niewiele na to wskazywało. Jedyne co mogę zrobić to ich nie polecać (lub polecać produkty anglojęzyczne) oraz nie finansować ich