Wpis z mikrobloga

Hej! Mam pytanie odnośnie #epapierosy

Mój tata chce kupić jakiegoś e-papierosa, ze względu na to że go coraz bardziej dusi - na szczęście to tylko kaszel palacza, bo badania ma robione regularnie w związku z pracą. Nie mniej, kaszel mu doskwiera i chciałby się przesiąść na jakiegoś epapierosa.

Co polecicie mojemu tacie, żeby mógł się "napalić"? Nie potrzebuje dużej chmury, chce raczej, żeby mógł się po prostu napalić. Aktualnie pali 1,5 paczki dziennie, czerwonych fajek. Coś polecicie? Budżet - 200zł.

Aaa, no i żeby nie żarło liquidu w cholerę :D Sam mu będę pewnie zamawiał bazy, ale nie chcę żeby 30 ml mu dziennie szło :D
  • 16
@MrFruu: ostawic fajki po kupnie epeta to sprawa zasadnicza - uzywanie jednego i drugiego to droga do nikad... zakup jakiegos lq w dwoch /mala 6mg i duza 18mg/ zawartosciach nikotyny zeby ewentualnie dolac jakby bylo malo to tez dobre rozwiazanie - pytanie co ojcu bedzie smakowac: tytoniowka zeby smakowalo podobnie jak analogi czy zaryzykuje jakis smak zupelnie odmienny... co do sprzetu: aio czy ijust na poczatek wystarczy

faq
@MrFruu: Joyetech AIO PRO - spora bateria, współpracuje z różnymi grzałkami ( na zaciąganie klasyczne usta-płuca jak i na mocniejsze dopłucne ) do tego prosty sposób uzupełniania płynu oraz dobra regulacja przepływu powietrza. Testuje od kilku dni i jest o wiele lepszy od zwykłego AIO ;)
@marek-wozniak-750: Słodkiego nie lubi, ale jak kiedyś dostał jakiegoś gówno_epapierosa od znajomego (jakiś szajs za 20zł) to kupował sobie mentolowy. Jak zrobię zakupy, to kupię mu różne aromaty, więc będzie sobie mieszał.

@krenszou: Dzięki!

@Waspin: Ooo, przyda się to FAQ. Dziękuję!
@Waspin: Joytech ego aio ma podobne parametry? Generalnie, nie musi być duża chmura - chcę, żeby był on użytkowy. Z iJusta2 sam jakiś czas korzystałem, mi on podpasował, ale na szczęście rzuciłem to.
@MrFruu: aio jest trwalszy (ijusty giną szybko na zawał przycisku), generuje nieco mniejsze chmury i nieco bardziej przypomina palenie analogowe. Wiadomo - trochę siorbie, trochę pluje liquidem, ale da się to minimalizować.