Wpis z mikrobloga

No siema wykopowe świry z #krakowskiewykopparty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już na spokojnie siedząc w pracy chciałbym podziękować wszystkim za przybycie i wspólną integrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- @atencjuszka @DOgi @MasterSoundBlaster za ogarnięcie wszystkiego i w ogóle że Wam się chciało!
- jeszcze raz @atencjuszka za miłe powitanie - nie wiedziałem że to Ty, bo trochę się zmieniłaś od zeszłego roku :D
- @SzaraSara za szybki numerek w szatni #pdk który mi zaraz potem zabrałaś i przez to tydzień musiałem kurtki szukać bo spadła z wieszaka. BTW późniejszy bajzel w szatni to zasługa moja i @Hauptsturmfuhrer - wywróciliśmy wszystko do góry nogami w poszukiwaniu odzienia wierzchniego!
- Daniszowi z @loza__szydercow za grę, szyderę i shoty! :D
- @wielka_glowwa za ogarnięcie karaoke i szyderę. Pamiętaj, zawsze ktoś Cię obserwuje! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) BTW przepraszam za swoje wykonanie Makumby bo jak słyszałem od ludzi była tragedia ( ͡° ʖ̯ ͡°) więcej nie piję.
- @MrPickles za zaproszenie na białostocką siwuchę, maybe next time (;
- @Colek za rozmowę o życiu, IT i że dałeś nam się nawrócić. Wbijaj do Rzeszowa na piwo!
- @wykop za wykopową koszulkę i opaski!
- @x-kom za kubek :D
- @Browin za smycz, przypinki i termometr!
- @ColumbusEnergy za torbę i notes
- @DziewczynaMirka za rozmowę i wspólne piwniczenie
- @Mustafek za rozbawienie wszystkich amatorskim striptizem xD nie, nie będę homo.
- barmance @BarONkrakow za obsługę i REWELACYJNĄ KAWĘ! Tego mi było trzeba!
- @rolfik_r1za kamerowanie wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- @Przedwczesny_pogrzeb za opiekę nad @Szerman - podczas gdy myśmy się zamartwiali o niego widząc u Ciebie #umierajzwykopem ten był w dobrych rękach
- i oczywiście @Hauptsturmfuhrer @pordzio @Szerman za wspólne godne reprezentowania podkarpackiego miasta stołecznego Rzeszów - za wyjazd, wspólne piwniczenie, śmianie, granie w Mario Kart, jakąś bijatykę na xBox

Kurczę, z wieloma osobami rozmawiałem, wielu nicków zapomniałem/nie zapisałem/"#!$%@? nie pamiętam". Wam też dziękuję i pozdrawiam cieplutko!

Oby do następnego!
  • 14