Wpis z mikrobloga

Moja #!$%@? ciotka ma jakieś chyba kompleksy i razem z córką szuka po świecie naszej rodziny, szczególnie w USA bo tam nasza - moja babcia miała wujka, wujek zmarł w latach 80 i reszta rodziny w sumie miała nas w dupie, my ich też, bo oni z Polską nic wspólnego nie chcieli mieć, a jedna jak przyjechała i zobaczyła, że hajsu tu nie ma to od 10 lat sie nie odzywa xD no ale ciotka nie wiem po co przez fejsa znalazła jakąś siostrzenicę tego wujka ona teraz siedzi na jakieś #!$%@? misji w Mołdawii czy innym kraju 3 świata i ciotka zaprosiła ją do mnie w nowy rok xD do siebie nie mogła no bo ma pokój z kuchnią na 3 osoby, a ogólnie to chciała chyba tej hamburgerce pokazać moja babcię, czyli siostrę jego dziadka.. ja #!$%@? dajcie pomysł jak sie z tego wymiksować, bo ja amerykanów widziałem juz w pracy w #!$%@? i nie chce na kacu w nowy rok oglądac w domu kolejnej laski z USA robic za tłumacza i przeżywać żenady kiedy ciotka opowiada jaka moja rodzina jest fajna.. częstowanie jej kompotem, udawanie że jest fajnie, zabijcie mnie xD #gownowpis #usa ##!$%@?
  • 14