Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki!
W nawiązaniu do TEGO posta czas rozdać gotowe świąteczne avatary!
Tak jak obiecałem, każdy* kto zaplusował w wyznaczonym czasie ma swój avatar do odebrania. Przyznam, nie było łatwo. Liczyłem na max 100 plusów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie przemyślałem też, że trudno będzie zakładać czapeczkę na avatar który jest np. zdjęciem miasta z lotu ptaka, albo w rozmiarach 60x60px. Mimo to, starałem się dla każdego przygotować coś miłego.
Wołać będę w komentarzach, a że osób jest 800 to może trochę zająć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego miejsca chciałbym podziękować Mireczkowi @aso824 za zrobienie mi skryptu pobierającego avki oraz wołającego. Polecam!

* Avatar jednego mireczka gdzieś mi zaginął i nie mam pojęcia kto, więc jak ktoś siebie nie znajdzie w komentarzach to zapraszam w pw (Mam listę kto zaplusował). Dodatkowo, 3 osoby nie dostały świątecznego avatara z racji klauzuli sumienia, powód macie napisany na swoim avatarze.
PS Avatary są na nowo postawionej domenie, więc jest możliwość że jeszcze nie załapie DNS. W razie co sprawdźcie jutro ;)
PS2 Czekam na opinie!
Zataok - Mirabelki i Mireczki! 
W nawiązaniu do TEGO posta czas rozdać gotowe świąte...

źródło: comment_0AGBilk2QCMfxinTzwsYnyezXc7M8WG9.jpg

Pobierz
  • 263
  • Odpowiedz
Z tego miejsca gratuluję @MyDevil że serwer bez problemu wytrzymał wykop efekt ( ͡ ͜ʖ ͡) w pewnym momencie wchodziło ponad 5 UU na sekundę, a skrypt co unikalny request łączy się do bazy i serwuje plik z dysku.
  • Odpowiedz