Wpis z mikrobloga

@Ojezu: dzieki, strasznie drogie toto , znajde cos tanszego do sluchania elektorniki w 20 metrowym pokoju? Nie jestem audiofilem, zalezy mi na czystym, neutralnym dzwieku.
  • Odpowiedz
@Ojezu: dzieki!

@orfan: zalezy mi na podlaczeniu przez zwyklego jacka 3.5 mm, ewentualnie dokupie karte na usb ale wolalbym nie wyjsc poza 750zl z tym wszystkim
  • Odpowiedz
@erwit: Nie baw się w monitory i kup sobie normalne głośniki - te pierwsze ze względu na przeznaczenie do produkcji muzyki mają liniową charakterystykę dźwięku który się z nich wydobywa, co jest pożądane przy produkcji, natomiast do zwykłego słuchania na dłuższą metę jest męczące - a nawet"nienaturalne" w stosunku do tego co słyszymy na co dzień. W budżecie ok. 500 pln najlepszym wyborem są microlab solo.
  • Odpowiedz
@erwit: ja ostatnio kupiłem Presonusy Eris E5 - bardzo fajne, zgrabne monitory.
Monitory z założenia są drogie bo są to bardzo specyficzne głośniki. Jak coś możesz zobaczyć Presonusy E4.5 (jedne z niewielu sprzedawanych w parach)
  • Odpowiedz
W cenie 500zl to kupisz jeden tani monitor, bliskiego pola, ktory co prawda nie bedzie tragiczny ale daleki od przyzwoitosci.

Nie wiem co masz na mysli piszac "czysty, naturalny dzwiek" ale jesli chcesz by pasma nie byly podbite to czeka cie szokujacy wydatek, zakladajac, ze te 500zl to twoj aktualny budzet.
  • Odpowiedz