Wpis z mikrobloga

Jak wyglada zwiazek dwoch osob, w okolicach 30 lat? Sa motylki, nieprzespane noce etc?
Pytam bo u mnie tak nie jest ... ale za to jest duzo zaufania, czulosci, wsparca, niespodzianek i dbania o ta druga osobe.
Jak to u Was wyglada?

#zwiazki
  • 23
  • Odpowiedz
@NoAngel im starszy człowiek tym dłużej trwa dojście do tej fazy
Trochę wygląda to tak,seks szybciej niż motylki,a motylki to moment, gdy mózg dopuszcza serce
Nie tyczy to osób emocjonalnie rozchwiane
Po prostu rozsądek ma wiele i szacunek do czasu obu stron :)
  • Odpowiedz
@NoAngel nowe związki nadal powodują motylki i nieprzespane noce... to o czym piszesz pojawia się raczej po jakimś czasie wspólnie spedzonym... rok,dwa, pięć a nie od wieku
  • Odpowiedz
@Qrin @vasil: dzieki! zastanawialem sie czy jestem jakis odosobnionym przypadkiem :) jest mi bardzo dobrze z osoba z ktora teraz jestem ... ale zakochania nie ma ... ale bardzo o siebie dbamy, nikt niczego nie udaje i jest normalnie po prostu. Ale mam troche odczucie ze troche sie "oszukujemy" skoro nie ma zakochania ...
  • Odpowiedz
@NoAngel:

Jak wyglada zwiazek dwoch osob, w okolicach 30 lat?


Wyglądają tak jak się dobiorą, bo prawdopodobnie każda relacja dwóch różnych osób może wyglądać inaczej. Jest zbyt wiele cech, które predysponują do posiadania takiego, a nie innego związku, żeby móc jasno powiedzieć jak to wygląda u każdej pary.

Jak sobie ścielą, tak mają.

jest duzo zaufania, czulosci, wsparca, niespodzianek i dbania o ta druga osobe


To chyba dobrze? Prawie, że jak
  • Odpowiedz
@Qrin: tak wiem ... ale zwykle zakochanie jest przed faza milosci ;-)
jest tez cos takiego jak milosc dojrzala ... i chyba swoja relacje tam wlasnie bym umiescil
  • Odpowiedz
@Qrin: wlansie to miałam napisać.. @NoAngel: decydujesz sie na to żeby kochac druga osobę, zakochanie to całkiem inna bajka. I możesz sie w kimś zakochać np juz będąc zdecydowanym na miłość do kogoś innego. I zakochanie minie ;)
  • Odpowiedz
@kkwoj: @NoAngel: no wlasnie, to faza przed miloscia. Mija po kilku latach zeby ewoluowac w wyzsza szkole jazdy:) A odroznic mozna prosto - masz motylki, ciagle o tej osobie myslisz, nie chcesz jej spuszczac z oka i w ogole ach och słodziusie sraty pierdaty, no to mamy zakochanie bo mózg zalewają endorfinki.

A milość jest wtedy, jak sobie żyjecie normalnie, motylkow nie ma, dbacie o siebie, ale juz nie jestescie
  • Odpowiedz
@kkwoj: chyba masz racje ... bo w przysiedze malzenskiej "slubujesz milosc" ... a slubowac uczuc sie nie da ... wiec milosc to nie uczucie jak wiele osob sadzi, tylko swiadomy wybor ... cos jak kredyt ;-)
  • Odpowiedz
bo pierwszy raz tak mam bez zakochania :)


@NoAngel: To sobie odpowiedz lepiej czym się DOKŁADNIE różni ten związek od poprzednich, by wiedzieć czym jest to zakochanie. Bo jestem przekonany, że każda osoba inaczej interpretuje zakochanie. Można się zakochać w przeciwieństwach, można zakochać się gdy nadajecie na jednych falach i czujecie "przeznaczenie", można zakochać się w wyglądzie i pożądanie pomylić z miłością, można w osobowości, ale bez pociągu do wyglądu będzie
  • Odpowiedz
@NoAngel: To są moje priorytety w związku, Ty możesz mieć inne. Sam sobie zinterpretuj czym jest miłość i zakochanie. Przyjaźń, pożądanie, przywiązanie, oddanie, wsparcie, poświęcenie, lojalność? W cholerę dobrych wartości. Jak umiesz nazwać te wartości i poprzeć je konkretnymi zachowaniami to jesteś u celu.

Jak chcesz nieprzespanych nocy, zazdrości i STRACHU PRZED UTRATĄ, czyli jak w zakochaniu od pierwszego wejrzenia, czy tej romantycznej miłości, co może wywoływać komplikacje żołądkowe to weź
  • Odpowiedz