Wpis z mikrobloga

#poznan #jedzenie #dzieci
Mirki gdzie można wyjść z 2letnim dzieckiem i nie oszaleć. Mam dość siedzenia w domu, chce się gdzieś ruszyć, ale mała jest bardzo aktywnym dzieckiem i nie usiedzi cicho i spokojnie na miejscu. Są miejsca przyjazne rodzicom i dzieciom? Czy zostaje mi pić kawę z McDrive bo szybko obsługują... :(
  • 16
@kulu zabierz ja do galerii pestka, jest tam ogromne (serio ogromne) centrum zabaw dla dzieci. Jakies piłki, jakies linki, korytarze i bog wie co. Mozesz w tym czasie porobić sobie zakupy albo isc spokojnie na kawe albo na paznokciowa wyspę trzasnac sobie hybrydke. Musisz tylko sprawdzic, czy dwulatka moze tam wejsc, czy nie jest czasem dla troszke starszych dzieci
@kulu to kurcze nie mam pomyslu, takie male placzace bobo to kiepski okres dla matki. Z mojej strony radze Ci tylko trzymac jakas granice bo znam kobiete do ktorej jest 24/7 przyklejony 6-latek, non stop w kontakcie i zaczyna krzyczec jak matka chociazby odezwie sie do innej osoby. Ona tez nie wychodzi z domu..
Przeczekaj jeszcze ten najgorszy okres, mozesz pochodzic na spacerki albo na plac zabaw, zagadac do jakichs innych mamusiek.
@Shyvana: ona aż tak przyklejona nie jest. Chodzi do żłobka, a ja do pracy odpocząć ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chodzi mi o wyjście do jakiegoś lokalu, zjeść napić się kawy w miarę w spokoju. A nie ciągle mówić, nie krzycz, siadaj i takie tam abym mogła chwile odpocząć i pomyśleć. A ona w miarę zabawić.
@kulu kurcze mysle teraz, bo na pewno jest jakas knajpka albo inne atrakcje dla mamusiek z dziecmi :D jest jeszcze na sobieskiego kolo poczty malpi gaj, dzieciaki sie bawia a mamy na tej samej sali maja kawiarnie :D
Ale mozesz tez ja zabrac np na termy jesli lubi sie taplac, zawsze jakas atrakcja a kawiarenka tez jest, cieplutko zima to i odpoczac mozna :D
Na hermanskiej jest mcdonald ze zjezdzalniami dla dzieci
@PerfectWoman: @kulu: byłam w Family Cafe, dla dwulatka rewelacja :)
W giancie na franowie jest też fajny plac zabaw dla dzieciaków, jak mój wyzdrowieje to chcemy się wybrać:)
My czasem też chodzimy do republiki róż albo do cafe misja - są kąciki dla dzieci, da się dwulatka tam ogarnąć :)