Wpis z mikrobloga

@GoplanaLodz: bo możesz sobie dzięki niej zrobić dowolną legendarkę ;) Kruszor nie jest bardzo dobrą kartą, ale w talii początkującego (i na niskich rankingach) może robić różnicę. Pograj jeszcze trochę, uzupełniaj kolekcję, a jak uznasz, że brakuje Ci jakiejś topowej karty - wiesz skąd brać pył ;)
@GoplanaLodz: zacznijmy od tego, że pyłuje się karty, których ma się nadmiar lub takie, które są kompletnym gównem, a potrzebujesz na gwałt pyłu. Kruszor może obecnie nie ma wielkiego zastosowania, bo obecny Hunter, to secret lub midrange, ale taką karte mimo wszystko warto mieć w kolekcji.
@GoplanaLodz jak potrzebujesz jakiejś legendarki do jakiegoś decku to spyłuj. Ale jak niepotrzebujesz pyłu to go niepyłuj. Ja się trzymam zasady że jak wypadnie mi jakaś złota legendarka to pyłuję ja tylko wtedy gdy jest mi inna lepsza karta potrzebna do decku
@GoplanaLodz: weź też pod uwagę, że kart klasowych jest mniej, więc moim zdaniem trudniej trafić takiego kruszora, Jaraxxusa czy Tyriona, poza tym zależy czym dla Ciebie jest HS, bo dla większości graczy, to gra kolekcjonerska w której zbieramy karty :) Niby złota legenda daje Ci tyle pyły, że w razie czego możesz zrobić taką samą, tylko zwykłą, ale musisz wziąć pod uwagę, że już nigdy takiej nie trafisz i będzie Cie
@stresS na razie HS jest dla mnie świetną grą kiedy mam mało czasu i mogę akurat 10 minut na rozgrywkę przeznaczyć, gdy np. Mam przerwę w pracy, albo przed snem. Co prawda wrzuciłam już 5€ i trzymam 2k amazonowych coinsów na nowy dodatek, ale za bardzo nie wiem w którą stronę jeszcze iść. Powoli mnie to wciąga, ale terminologia używana przez innych graczy jest mi nadal obca. Znając moje predyspozycje do wkrecania