Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: Zgadzam się, dużo łatwiej jest zrobić samochód, który potrafi autonomicznie poruszać się po ładnej drodze. Ale już teraz takie samochody są w stanie radzić sobie w trudniejszych warunkach, a technologia jest jeszcze bardzo młoda i cały czas się rozwija.
  • Odpowiedz
@MistrzDecepcji jasne ze sie rozwija. Ale do pelnej autonomicznosci samochodow, zwlaszcza ciezarowych, potrzeba tak ogromnych inwestycji w infrastrukturę, zwlaszcza w Europie, ze nie widze tego w ciągu swojego zycia.

Wiesz ze na zwyklej szosie, takiej powiatowce nie mieszcza sie na szerokosc dwa "duze" auta? Trzeba w czasie wymijania "bujnac" sie w koleinach w prawo aby noe zderzyc sie lustrami. Trzeba to zrobic w takim miejscu gdzie nie ma po prawej drzewa,
  • Odpowiedz
Moim zdaniem zawód tak sam jak każdy inny, równie potrzebny jak reszta. Dzięki elektrykom mamy gdzie podłączyć swojego smartfona, dzięki kierowcą autobusów mamy jak wrocić po piątkowym wieczorze do domu, dzięki nauczycielom umiemy cokolwiek napisać i wiemy co nieco o tym świecie. Dziwi mnie to, że taki zawód jest wywyższany nad wszystkie inne..
  • Odpowiedz
@Sysyphus Bo ja wiem czy jest wywyzszany? Jest ciężki, koczujesz w tej kabinie pare tygodni w koncu, jakas glebsza idea w tym tez jest, ale dziwi mnie taka interpretacja tego zawodu na podstawie rakowych obrazkow. Tak jakby oceniac ogol kobiet na podstawie "nie znasz nie oceniaj". Wszedzie znajdzie sie jakas ameba...
  • Odpowiedz
@resorak: codziennie z rana kupuje w sklepie świeże bułgarskie bulki oraz francuskie mleko prosto od błękitnołatej krowy, przecież to oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz