Wpis z mikrobloga

Od nadejścia przesyłki do WER Warszawa aż do dostarczenia jej do lokalnego UP (po drodze ma jeszcze lokalny WER) może minąć nawet dwa tygodnie, u mnie średnio trwa to koło tygodnia.
Prawdopodobniej tracking kończy się na WER Warszawa.


@Baero: Nie, będzie jeszcze wpis o UP.


zalegają przesyłki w WER WAWA


@Schrebatsky: @GeQu: Nie ma trackingu po Polsce jeśli paczka nie była zatrzymana, paczka mogła już wyjechać z WER
Ogólnie myślicie, że moja paczka zostanie zatrzymana przez UC? albo jakieś cło czy vat? Wartość paczki to 201zł bo zamawiałem Motospeed ck 104 tą klawiaturę popularną ostatnio
Wartość paczki to 201zł bo zamawiałem Motospeed ck 104 tą klawiaturę popularną ostatnio


@GeQu: możesz dostać VAT, duża ciężka przesyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GeQu: zamawiałem za 40$ dokładnie tą samą klawiaturę co Ty i jak widać na screenie powyżej wpadła do UC ( ͡° ʖ̯ ͡°) - pewnie ze względu na wielkość paczki. Ale jest szansa, że jak zobaczą kwotę ~40$ to odpuszczą i pójdzie bez opłat (miałem już tak kiedyś z lampką blitzwolf)
@Andczej:
Orientujesz się całkiem nieźle w tych sprawach, dlatego zapytam.

a skąd wiesz że twoja paczka nadal tam jest?

Czyli z tego wynika, że opuszczenie WER-u przez przesyłki (która nie trafiła na opłaty) nie jest w żaden sposób odnotowywane i hipotetycznie ktoś ot tak może to wynieść, że nie będzie po tym żadnego śladu?
(która nie trafiła na opłaty)


@Setral: nie chodzi o opłaty ale o zatrzymanie w UC

nie jest w żaden sposób odnotowywane i hipotetycznie ktoś ot tak może to wynieść, że nie będzie po tym żadnego śladu?


to że ty tego nie widzisz w trackingu nie oznacza że nigdy nie jest odnotowywane