Wpis z mikrobloga

Od nadejścia przesyłki do WER Warszawa aż do dostarczenia jej do lokalnego UP (po drodze ma jeszcze lokalny WER) może minąć nawet dwa tygodnie, u mnie średnio trwa to koło tygodnia.
  • Odpowiedz
Ogólnie myślicie, że moja paczka zostanie zatrzymana przez UC? albo jakieś cło czy vat? Wartość paczki to 201zł bo zamawiałem Motospeed ck 104 tą klawiaturę popularną ostatnio
  • Odpowiedz
Wartość paczki to 201zł bo zamawiałem Motospeed ck 104 tą klawiaturę popularną ostatnio


@GeQu: możesz dostać VAT, duża ciężka przesyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GeQu: zamawiałem za 40$ dokładnie tą samą klawiaturę co Ty i jak widać na screenie powyżej wpadła do UC ( ͡° ʖ̯ ͡°) - pewnie ze względu na wielkość paczki. Ale jest szansa, że jak zobaczą kwotę ~40$ to odpuszczą i pójdzie bez opłat (miałem już tak kiedyś z lampką blitzwolf)
  • Odpowiedz
@Andczej:
Orientujesz się całkiem nieźle w tych sprawach, dlatego zapytam.

a skąd wiesz że twoja paczka nadal tam jest?

Czyli z tego wynika, że opuszczenie WER-u przez przesyłki (która nie trafiła na opłaty) nie jest w żaden sposób odnotowywane i hipotetycznie ktoś ot tak może to wynieść, że nie będzie po tym żadnego śladu?
  • Odpowiedz
(która nie trafiła na opłaty)


@Setral: nie chodzi o opłaty ale o zatrzymanie w UC

nie jest w żaden sposób odnotowywane i hipotetycznie ktoś ot tak może to wynieść, że nie będzie po tym żadnego śladu?


to że ty tego nie widzisz w trackingu nie oznacza że nigdy nie jest odnotowywane
  • Odpowiedz