Wpis z mikrobloga

@Sajner: jestem zajebiscie zadowolony, mam go od ostatniej gwiazdki i cały czas śmiga jak #!$%@?. Jedyną wadą moim zdaniem jest to, że muszę ręcznie wgrywać aktualizacje,alr sprowadza się to tylko do zrzucenia pliku na kartę i odpaleniu go.
@Sajner wykonanie calkiem ok. Ekran jest bardzo fajny. Natomiast system to jest tragedia. Jak kazdego chinczyka - trzeba grzebac, instalowac, odmulac. Jako tel jest naprawde spoko. Jego system to syf. Aparat jest tragiczny.
Co jakis czas trzeba robic reset zeby to jako tako dzialalo. Ogolnie nie kupilbym juz nigdy zadnego meizu srejzu xajomi czy innego syfu
Albo jakis nexus albo ios
@Sajner acha. Jeszcze gps dziala zle. Czesto sie myli, jest "obok sladu".
Typowe minusy chinskiego gowna. Zamula, zero wsparcia, system syf, aparat to tragedia. Dzwiek tragedia, gps tragedia. Ekran bardzo fajny, wykonanie calkiem ok. Bateria po rowno roku wyraznie oslabla ale nadal nie ma tragedii
@Sajner: chciałem go sprzedać póki był na gwarancji. I bateria w s5 wypadala gorzej. Root = nabita flaga. A tu mam w zestawie. I Flyme pokochałem. 2 razy robiłem tylko aktualizacje przez rok. Co najlepsze działa równie szybko jak s5 (robiłem test xd) . No do niczego się nie mogę przyczepić. No i ten przycisk dotykowy pierwsza klasa.

2 różnice dla mnie to:

-aparat wiadomo nie to co s5, ale w
@Sajner: btw. Porownywałem szybkość odpalania apek z iPhone 6s no i kurde muszę powiedziec, że znaczącej różnicy nie ma. Nawet wygrać potrafi xdd nie wiem co mi się za model trafił :p
@Sajner: Ja też mam i sobie chwalę. Bardzo dobry ekran, chociaż nie to co amoled, aparat może być, ale bez rewelacji, system wcale nie muli jak wgrasz wersje międzynarodową Flyme bez jakichś chińskich śmieci - wystarczy to zrobić raz. Nic się nie zacina, nie zamula. Telefon mam prawie rok, a musiałem go resetować parę razy. Jak się nie wgrywa tysiąca apek i używa wbudowanej aplikacji do czyszczenia to będzie chodził jak