Wpis z mikrobloga

@CoreInside: niestety. Strojenie pod każdą dźwiękówkę jest prawie niemożliwe. Nawet takie projekty jak accudio od Golden Earsa jest tylko na ios. Zamówiłem, zobaczymy.

@PurpleHaze: co. Oczywistym jest w takich słuchawkach "zgranie", więc to nie jest domena xiao, że na wielu sprzętach brzmią jak gówno. Jak chcesz "płaskie" to kupujesz dap i słuchawki, które są płaskie, a nie bassheadowe hybrydy xiao. Xiaomi robi jak apple. Najpierw ich słuchawki muszą się zgrać
@xDrope: no ja wlasnie o tym mowie, bo ludzie sie spuszczaja nad hybridami bo na telefonach xiao pokazuja moc. Kij ze one sa wciskane kazdemu ktos zapyta o sluchawki z chin, a potem jest zdziwienie ze w sumie graja srednio na jeza i niewiele lepiej jak marketowki z chin bo zrodlo nie takie jak trzeba.
Ja jestem fanem mp3 playerow od irivera poprzez covona obecnie mam jakis chinski badziew ktory tez
@PurpleHaze: To jest to, że jak nie #!$%@? się z eq to #!$%@? się z dobraniem słuchawek ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i nie wszystkie znoszą eq. No chyba, że nie w tych rewirach cenowych to bierze się FLC8 czy inny model od nich i jazda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CoreInside: za "sprzęty do recenzji" - ci są szczególnie zaciekli, a tak to za rabaty, reflinki i kasę z tego itp. Zobacz którzy użytkownicy polecają jakie sklepy/robią rozdajo telefonów czy kamer i będziesz wiedział. Znaleźć obiektywną opinię o szajsie z chin jest problem już nie tylko na wykopie, ale wszędzie bo nie wiadomo gdzie ktoś komuś zapłacił.
@CoreInside: jest jakiś problem z nazewnictwem, jedni nazywają hybrid, drudzy piston pro, a na tych samych ofertach często wystawiane są basic. Ja sam mam piston pro i nic nie mogę im zarzucić, odsłuch dobry jak na cenę, wygodne i dobrze wygłuszają - w sam raz do pracy. A po podłączeniu do telefonu z wgranym profilem dla tych słuchawek, jakość dzwięku jeszcze lepsza.
@CoreInside: jeśli nie podeszły ci te xiaomi, to nieoczywistym acz dobrym wyborem dla mnie były słuchawki douszne logitecha: tanie (<100pln), zgrywały się ze wszystkimi sprzętami i wytrzymały 4 lata. Niestety modelu który miałem już nie produkują, a chętnie bym je zakupił zamiast tych xiaomi