Wpis z mikrobloga

@Tosiek14: Nie wypowiem się na temat wygody, bo to rzecz indywidualna. Mogą sprawiać mały problem na początek jak nigdy nie nosiłeś OTE, myślę że to raczej kwestia przyzwyczajania.
MOIM zdaniem tak, są słabe. Miałem sporo słuchawek do 200zł i pistony wypadały średnio. Nawet głupie Sony MH1C czy Mee m9 były lepsze.
@CoreInside: jest jakaś rzetelna recenzja? Jakieś rzetelne porównania? Korzystałeś z efektorów xiao do hybryd? Hybrydy są kapryśne ze źródłem, ale korzystając z ich efektora na telefonach to najlepsza namiastka pewnego wysokiego modelu shure ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamówiłbym KZtki, ale jak będą słabe to Cie znajdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klagu: Dzięki temu możesz wymienić na kabel z mikrofonem, lub lekko zmienić barwę dźwięku np. srebrny kabel lekko odchudza dolne pasma (bas). No i najważniejsze gdy padnie kabel wymieniasz na nowe.
@CoreInside: xiaomi ma w telefonach efektory pod konkretne modele swoich słuchawek. Takie predefiniowane eq żeby zgrywało się to z aktualnym telefonem. Hybrydy są moją cebulacką namiastką 846 na niebieskich. Oczywiście samo SQ w skali Jokera hybrydy max 8.5, 846 spokojnie ponad 9.5. Z takich hajpów kupiłem kiedyś z2000 i mi nie podeszły, dlatego do takich budżetowych chińczyków podchodzę z dystansem.
@klagu: ceny zaczynają się od 7$.
@xDrope: Myślałem, że jakaś zewnętrzna apk. Chodziły mi po głowie osttanio z5000, ale tulejka 5.5mm mnie odrzuca. Każdy ma inne ucho, dlatego warto przesłuchać przed kupnem....
@xDrope: no tak tylko jak ktos nie ma telefonu xiaomi, albo korzysta z mp3 playera to nagle sie okazuje ze hybrida sa takie soso. W bonusie te efekty niby mozna odpowiednim eq ogarnac, ale jak ktos lubi "na plasko" to co, wtedy sluchawki reprezentuja srednie stany srednie?

@CoreInside: mialem pierwsze kz-ate ktore pod wzgledem dzwieku byly ok, ale mialy bardzo #!$%@? obciazniki, zlote wygladaly jak kolczyki [sic!] i w dodatku