Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś poratować jakimś zaproszeniem do jakiegoś dobrego polskiego sklepu z torrentami? Miałem przez lata konto na rmvbusters, później tam gdzie się kazali przenieść (cinemamovies), ale siostra i różowy mi zablokowały konto - kumulacja, jedna i druga nie seedowała na raz X pozycji, nie dopilnowałem, warn, warn warn, ban. Niepotrzebnie dawałem dostęp. Chociaż długo się pilnowały.

Najlepiej coś "ze wszystkim" - z filmami, muzyką i softem.

Z góry dziękować. Lipy nie narobię obiecuję (jeżeli nie ma jakichś wyśrubowanych wymagań z kosmosu typu seeduj 10 lat).
Łącze 100/10, komp włączony zawsze, także seedowanie 24/7.

#torrent
  • 11
@grekzorba: Ta, będę płacił walutą której nie mam (i musiałbym kombinować) za coś, czego nie widziałem i nie wiem czy warto. Mimo że to tylko dyszka to sry, nie. Z resztą nieważne czy 1zł czy 100.
Żeby chociaż było coś typu.... nie wiem, "konto demo", gdzie np. dałoby się przeglądać serwis, zapoznać się z nim, zobaczyć co jest ale bez możliwości pobrania torrenta.

Generalnie kogoś mocno #!$%@?ło IMO.
@grekzorba: No tak. Poleciłeś serwis, gdzie chcą kasę za rejestrację, albo coś pomyliłem.

Jedyna możliwosć dostania się na stronę to zakup zaproszenia. Jego koszt to obecnie - 10 PLN.

Zaproszenia sa wysylane 1x dziennie po wpłacie kryptowaluty na ponizszy wallet:
@grekzorba: W sumie trochę kuszące muszę przyznać, ponieważ pamiętam, że trzeba zawsze było się gimnastykować z głupim ratio, bo pomimo seedowania wielu pozycji po prostu nikt ode mnie nie ciągnął. Oczywiście idzie sobie poradzić, ale sam czas (nawet gdyby był bardzoooo długi) wydaje się lepszym rozwiązaniem.
@oner: ja korzystam tylko z PS właśnie. seriale,dokumenty pl. filmy z lektorem i bez,gry oraz gazetki.przeszedlem po likwidacji rmvbusters to taki naturalny następca tego legendarnego serwisu
@grekzorba: Coś mi świta. Pamiętam, że po likwidacji rmvbusters dali namiary na cinemamovies (chyba wtedy miało inną nazwę) i właśnie zdaje się PS, z tym że wtedy było ratio i nie wiem dlaczego, ale z jakiegoś powodu się tam wtedy nie zadomowiłem.
Chodzi o akcję co ratio było przenoszone itd. po likwidacji?
Z resztą nvm.

Pomyślę, bo sam czas wydaje mi się sensownym rozwiązaniem w tych czasach. Masło maślane.