Wpis z mikrobloga

używasz chociaż stopera z homologacją?


@norbw74: widziałem w której sekundzie się zaczynają oklaski, a w której kończą. Prosta matematyka, której między innymi w tym cholernym gimnazjum się nauczyłem ;)

A na serio to jak czas oklasków ma się do zaufania Polaków.


Do zaufania może nie, ale jeżeli głowa Państwa jest mniej oklaskiwana niżprezez TK, to chyba coś jest na rzeczy ;)
jeżeli głowa Państwa jest mniej oklaskiwana niżprezez TK, to chyba coś jest na rzeczy


@Goofas: Rozumiem jakby prosty prawak ekscytował się czasem oklasków ale jak to robi wykształcony neuropek, to sorry ale odnoszę wrażenie....
No ale jak nie ma innych powodów to i oklaski są ok ( )
@Goofas: jakby przy nich podszedł jakiś dzieciak i #!$%@?ł salto to gwarantuje, że by miał więcej sekund oklasków niż ww.
Jeden i drugi średnio wykonuje swój zawód...
Do zaufania może nie, ale jeżeli głowa Państwa jest mniej oklaskiwana niżprezez TK, to chyba coś jest na rzeczy ;)


@Goofas: na rzeczy jest pokazówka polityczna, potrzebna jak 5. koło u wozu na zjeździe adwokatury
co do Zwary @emkape: https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Zwara
widocznie facet ma na tyle dużo rozumu, że wie co nie jest odpowiednie, gdzie jest miejsce, a gdzie nie ma na prezentacje swoich poglądów politycznych [tak, wiem tu nie chodzi