Wpis z mikrobloga

@MrsMsx: @flex: ma rację. Dziś chyba telefon jest najlepszy... w sensie cenowo bo i tak go masz a działa dobrze. Ja używałem Garmina kiedyś i go mogę polecić. Tom-Tom jeszcze lepszy ale droższy. Dziś natomiast z racji że Garmin co prawda działa ale mapy są już stare wolę telefon.
@MrsMsx: Podejrzewam, że te tańsze nawigacje działają równie wolno i kiepsko co darmowe nawi na słabych telefonach. Ja sam używam Waze. Mapy robione przez użytkowników, aktualizacje przynajmniej raz w tygodniu. Taki międzynarodowy yanosik, tylko o niebo lepszy. Minus jest taki, że musisz być zawsze online.
@MrsMsx: Tylko Garmin miał jeden minus. Nie wiem jak jest teraz ale jak kupowałem kilka lat temu to subskrypcja była tylko na miesiąc... To znaczy, że miałeś miesiąc na ściągnięcie najaktualniejszej mapy i potem cały czas na niej jeździłeś. Z kolei nowa subskrypcja kosztowała tyle co nowa nawigacja.
@MrsMsx słyszeliście o Coyote? Mają urządzenia i aplikację, na których jest mapa Polski jak i 27 krajów Europy. Oprócz nawigacji także ostrzeżenia o sytuacji na drodze.Działają na mapach HERE one są codziennie aktualizowane. Tak jak w Garmin trzeba wykupić subskrypcję, ale jeśli się jej nie wykupi to nawigacja działa tylko ostrzeżenia nie.
Jest teraz nawet promocja na te urządzenia w sklepie Hadron i AutoMotoHit gdzie są tańsze o 300 zł.
https://sklephadron.pl/2284-coyote zerknijcie