Wpis z mikrobloga

@Sagittarius: Czy ACTA nie atakuje wolności słowa w internecie? Sprzeciwiam się, ale fajnie jak inni, którzy mają zdanie siedzą cicho. Się obudzili z tym jak KOTOR od Bioware ma 9 lat.
@Destr0: No i co z tego? Myślisz, że ktoś się przejmie twoimi zarzutami? Przecież coraz więcej 'prawiczków' nawet nie kryje się ze swoją hipokryzją- wolność jest wtedy, gdy mi wszystko wolno (włącznie z obrażaniem innych), ale gdy tylko ktoś inny również chce z tej wolności skorzystać (w tym, nie daj boziu, mnie obrazić) zaraz podnoszę głos jaki to pokrzywdzony jestem ja i mój system wartości.

Pomyśleć, że zanim trafiłem na Wykop,
@wieloczlek: Ano, ja w sumie z każdym tygodniem spędzonym na Wykopie też robię się coraz mniej prawicowy :\ Jak widzę niektóre bzdury które wypisują tutaj ludzie niby z mojej strony barykady, to aż mi wstyd czasem się robi :| Podejrzewam że to dlatego że Wykop jest mocno prawicowy, wszelkie prawackie oszołomstwo, gimnazjaliści i kretyni tutaj przesiadują, natomiast lewaki które są w stanie wytrwać w tak nieprzyjaznym środowisku i dalej dyskutować pod
@wieloczlek: @Shaki: Ja tylko przypomnę, że przychodząc na Wykop byłem prawicowy, stałem za PiSem i Korwinem, oraz uważałem, że jak dwa pedały chcą mieć dziecko to niech sobie zrobią. :) Wykop leczy z takich poglądów, bo pokazuje jak wyglądałby świat, gdyby takie poglądy dominowały.

@Sagittarius: Nie wiesz co jest dziwnego w tym, że ktoś z jednej strony walczy o wolność słowa, a z drugiej sprzeciwia się temu, że jakaś
@Ryu:

@Shaki:

Wykop leczy z takich poglądów, bo pokazuje jak wyglądałby świat, gdyby takie poglądy dominowały.


W sumie to każda skrajność leczy. Raz miałem okazję rozmawiać z osobnikiem lewym do obrzydzenia (kochał nawet komunizm) i po tym pasjonującym doświadczeniu przez kilka godzin myślałem jak prawak. Potem wróciłem na Wykop :D
@Destr0: Aha czyli ktoś kto nie jest za ACTA z automatu musi też uważać homoseksualizm za cos normalnego, myślenie godne lewicy, zamordyzm pełna japą. Od tego jest wolność jednostki ze sam sobie wybiera co popiera, a czego nie i nie patrzy się na innych. Wykopki mnie rozbawiaja, ale przynajmniej w robocie można sie na chwilę oderwać od pracy.

@Shaki A kiedy ty kolego byłeś jakiś prawicowy i w jakim znaczeniu. A
@wieloczlek: Czasami jak siedzę na Wykopie to myślę że po złości dl prawaków powinno się wziąć broń i zorganizować nową czerwoną rewolucję i wprowadzić prawdziwy, utopijny komunizm. :P Ale potem czytam wpis jakiegoś komuszka i mi przechodzi :P
@Sagittarius:

nie bajdurzcie juz o tym prawicowym wykopie bo chociażby temat który był źródłem tego wpisu pokazuje co innego.


To jest naprawdę nieodzowna część bycia prawakiem. Wy zawsze musicie być dyskryminowani, w mniejszości etc. Nawet jak na Wykopie macie ogromną przewagę to i tak wykop nie jest prawicowy, bo czasami trafi się znalezisko, gdzie ludzie się #!$%@?ą i nie będą plusować każdego kto się oburza o to, że ktoś w swojej
@Sagittarius: Powiedz mi coś jest złego w tym że w grze jest NIEOBOWIĄZKOWY wybór tej samej płci? Czemu oni nie protestują przeciwko zabijania w grach? Nie widziałem żeby Ryu albo lewak pisali o Żydach i o innych złych masońskich lobby.

@Shaki: Wyszło na jaw. Zostałeś lewakiem :<
@wieloczlek: @Ryu: Ano, w sumie jak tak pomyślę to Wykop naprawdę mocno zmienił moje poglądy. Przychodząc tutaj biegałem z ONRem na manifestacje i rzucałem w "pedałów" jajkami, murzynów uważałem za podrasę i byłem przekonany że ich niższość umysłowa jest potwierdzona naukowo, homoseksualizm był dla mnie chorobą, dewiacją i świetnym powodem żeby zamknąć kogoś w jakimś zakładzie. W fanatycznych katolikach widziałem porządnych i potrzebnych nam ludzi którzy pomogą się nam oprzeć
@Ryu: "Czasami jak siedzę na Wykopie to myślę że po złości dl prawaków powinno się wziąć broń i zorganizować nową czerwoną rewolucję i wprowadzić prawdziwy, utopijny komunizm."

To sie nadaje do prokuratora, podżeganie do morderstwa za poglądy polityczne mam nadzieje ze administracja wykopu się tym zajmie, juz zresztą piszę o sprawie.

Nie, przewagę ma ten kto pierwszy dotrze do danego tematu. Jak zrobia to "prawaki" to ich wypowiedzi są szybko plusowane
@Sagittarius: Wykop jest prawicowy i to skrajnie. Na szczęście dzięki takim ludziom jak ty ludzie zaczynają dostrzegać jak żałosnym trzeba być osobnikiem żeby trwać w tej skrajności i zaczynają z niej wychodzić ;) Robisz dobra robotę dla lewaków ;c