Wpis z mikrobloga

@Sagittarius:

To sie nadaje do prokuratora, podżeganie do morderstwa za poglądy polityczne mam nadzieje ze administracja wykopu się tym zajmie, juz zresztą piszę o sprawie.


Ha, ha, ha, ha! Śmiało, pisz. Tak żeby admini wiedzieli jak bystrym człowiekiem jesteś jeżeli tego jeszcze jakimś cudem nie wiedzą.
  • Odpowiedz
@Shaki: Ja ci mogę tylko współczuć tego ze jakiś portal wpływa w taki a nie inny sposób na twoje poglądy, a szczególnie wykop którego poziom to często żenada w komentarzach. Weź sie chłopie za jakieś życie pozamonitorowe, bo szkoda czasu.

Nie raz sobie jaja robię twardo przy czymś nawet nie logicznym optując i mam uśmiech na twarzy jak wpadaja zacietrzewieńcy i obrzucaja mnie błotem. Tak naprawde nie masz pojecia kim
  • Odpowiedz
@Ryu: Niah, jeszcze wcześniej byłem "ateistą", tzn. nie ateistą, tylko takim mainstreamowym "wierze w boga ale nie wierze w kosciol, #!$%@? czarna mafie111oneone!!" ale nigdy lewakiem, w poczatkach mojej wykopowej dzialanosci mialem jeszcze niechec do kosciola, ale szybko mi przeszlo, to byl okres gdy właśnie mocniej wkręcałem się w prawicę, wykop był wtedy jeszcze mocniej lewicowy i tak z pierwszy rok-dwa mojego pobytu raczej umacniał mój prawacki fanatyzm ;c potem
  • Odpowiedz
@Sagittarius: Aha czyli jesteś zwykłym internetowym trollem. Wpis dodany do zakładek i teraz jak się będziesz gdzieś wymądrzał to będę to wklejał.

Ja ci mogę tylko współczuć tego ze jakiś portal wpływa w taki a nie inny sposób na twoje poglądy


To ja tobie wspólczuję, że uważasz za godne współczucia weryfikowanie w codziennym życiu swoich poglądów.
  • Odpowiedz
@Ryu: Widzisz jak sie łatwo dałeś podpuścić :D

@Shaki Nom ja też nie tracę czasu na znajomości z internetowymi geekami, których całe zycie towarzyskie zamyka sie na mikroblogu panie "normalny".
  • Odpowiedz
@Sagittarius: Dobrze panie internetowy trollu. Ale powiem ci jedno. Jeżeli faktycznie jesteś trollem zwykłym to muszę ci podziękować, bo nikt skuteczniej od ciebie nie odstrasza tutaj ludzi od tak #!$%@? poglądów jak nacjonalizm czy popieranie ONR.
  • Odpowiedz
@Ryu: Widzisz panie trollu z drugiej strony barykady, moge to samo napisać o tobie, jest tylko jeden problem z tego co wiem liczba osób chętnych do wstąpienia w szeregi ONR-u i MW rośnie, a nacjonalizm ma chyba najlepszy okres od okresu międzywojennego. Więc coś w twojej teorii sie sypie. Patrząc na ranking to twoje wypowiedzi zbyt popularne nie są, a wrogów na wykopie masz raczej więcej niz ja ;)
  • Odpowiedz
@Sagittarius: O ja, nazwałeś mnie trollem? Jak mnie to zabolało. Szkoda, że to ty się powyżej przyznałeś do trollowania.

A, ze nacjonalizm przechodzi rozkwit to niestety faktycznie prawda. Myślę, że dzięki fanatykom takim jak ty mimo wszystko jest mniej nacjonalistów niż mogłoby być.
  • Odpowiedz
@Ryu: Tak jest trolluje na lewakach i uwielbiam jak łapią sie na to jak dzieci. Jak widać powyzej zrobienie ciebie w przysłowiowego #!$%@? to jak zabranie dziecku lizaka. I powtarzam, uwielbiam jak w powiadomieniach ma stos inwektyw od postępowców nawet za cęnę chwilowego zbetonienia swoich poglądów to tylko potwierdza teorie ze inteligencja oni nie grzeszą :D.
  • Odpowiedz
@Sagittarius: Komuchy też mają najlepszy okres od dłuższego czasu a światowi ekonomiści rehabilitują Marksa. Po prostu jak się robi ciężko to fanatycznych debili przybywa, stąd wzrost liczby i nacjonalistów i komuszków. Jedni i drudzy to tacy sami kretyni :]
  • Odpowiedz
@Shaki: Ja na miejscu komuchów bym sie obraził zestawiajac ich w jednym rzędzie z tymi lewicującymi pokemonami. Jakby ich w latach 30 wysłano do ZSRR to by ich towarzysze odpalili przy pierwszej lepszej okazji jako element aspołeczny i odchylenie trockistowskim.
  • Odpowiedz