Wpis z mikrobloga

  • 1
@Qnik666 Przez parę dni miałem okazję korzystać z IPhone 6 i LG G3. Niektóre aplikacje szybciej działały na G3 a niektóre na 6. G3 był moim zdaniem trochę lepiej responsywny od IP 6
  • Odpowiedz
  • 1
@kojos: na razie brakuje mi diody powiadomień, odblokowania tapnieciem w ekran i przycisków z tyłu telefonu ale za to na iPhonie nie ma opcji żeby coś się przycielo. Na lg często miałem tak, że pierwsze 2 sekundy jakieś większej apki to było zacinanie i to pomimo 3gb Ramu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qnik666 Dioda fakt minus. Reszta kwestia przyzwyczajenia, tymbardziej ze w IPhone czytnik lini papilarnych. Ja mialem lg g3 2/16. Teraz posiadam Honor 8, szatan.
  • Odpowiedz
  • 2
@Decretis: Jak wrażenia? Apple maps trochę dostają od google maps. Ale dobrze,że można sobie wybrać
@matti05: No to akurat LG zrobiło świetnie. W ogóle to LG G3 dobrym telefonem jest. Szczególnie w wersji 3/32
  • Odpowiedz
@Qnik666: Jak przesiadka z ZKM (czekanie na wszystko jak na przystankach) do własnego samochodu. LG po roku używania od nowości potrafił długo namyślać się nad otwieraniem jakichkolwiek apek. Po wyjęciu z kartonu był jak burza ale to chyba przypadłość każdego androida, że dość szybko zwalnia. A na iOS zainstalowałem Chrome (synchronizacja zakładek, haseł itp. z pctem), Gmail (dla push, z aplikacją od Apple trzeba kombinować żeby gmail pobierał wiadomości pushem, a
  • Odpowiedz