Wpis z mikrobloga

Znowu 2 rzeczy.

1) Mkszaglebie.pl po artykule Michała Guza z PS i po meczu z Koroną, rozpoczęło, może nie nagonkę, ale zaczęło pytać o kwalifikacje trenera od przygotowania Szymkiewicza. Gość był zwalnia.y z Górnika i Piasta za liczne kontuzje i złe przygotowanie piłkarzy, no i podobno nie dogaduje się z piłkarzami. Zagłębie jest znane ze swojego stylu polegającemu na agresji i pressingu na wszystkich pozycjach, łącznie z naciskaniem na obrońców jeszcze na połowie przeciwnika. Co ja co, ale gość od motoryki w takim zespole powinien mieć nieposzlakowaną opinię, a tu klops.

2) Maciej Henszel z PS podaje, że Lech jest zainteresowany Dorde Cotrą. Podobno w grę wchodzi kwota 200k €. Dorde w zeszłym sezonie i na początku obecnego był kluczową postacią na boisku i w szatni Zagłębia, ale teraz przegrywa rywalizację z Dziwnielem, no i ma 32 lata. Dżordż gra bardzo ofensywnie, dobrze wykonuje SFG i oddaje dużo serca na boisku. Na miejscu Burlikowskiego miałbym poważnego zgryza.

#zaglebielubin #plotkitransferowe #ekstraklasa
  • 3
@appylan: Pracowałem trochę z Szymkiewiczem. Myślę, że to niezły fachowiec. Ja bym uważał z tym przygotowaniem fizycznym, bo jak forma zespołu spada to często szuka się kozła ofiarnego i przyczyn właśnie tutaj co jest w wielu przypadkach błędem, przez nieumiejętność wyciągania odpowiednich wniosków.
@appylan: co do 2 to ja bym sprzedawał - dlaczego -> wg mnie największe prawdopodobieństwo (przy braku sprzedaży jest takie) Cotra na stałe traci miejsce, staje się rezerwowym i z końcem kontraktu odchodzi za darmo. Ani młodszy ani lepszy już nie będzie. Doskonale pamiętam jak w meczu z Partizanem w dogrywce leciał po skrzydle co nie mieściło mi się w głowie że można mieć taką wydolność żeby po całym meczu #!$%@?
@kierunkowskaz: pod wzlędem sportowym się zgadzam, ale po filmach w szatni widać, że gość kocha ten klubA ( ͡° ͜ʖ ͡°), a jest jednym z głosów w szatni. Ale skoro pozostanie Fori i Wąski to nie powinno być problemu z tym.