Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trzeba wiesc w liceum i na studiach dynamiczne zycie zeby znalezc dziewczyne? Bo ja juz w sumie jestem po studiach w czasie ktorych tylko siedzialem w piwnicy. Teraz staram sie wychodzic, nawet mialem okazje na zwiazki ale byly to przewaznie nie wiem czemu grube dziewczyny albo desperatki. A przeciez ja jestem szczuply i normalny. Nie wiem czemu akurat takie przyciagam a ja bym chcial ot zwykla przecietna szczupla blondynke z dlugimi wlosami.

#tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 24
  • Odpowiedz
Trzeba wiesc w liceum i na studiach dynamiczne zycie zeby znalezc dziewczyne?

A przeciez ja jestem szczuply i normalny.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiodłeś, więc brak Ci doświadczenia. One to czują a Ty podświadomie ustawiasz poprzeczkę nisko i dlatego masz tylko taką "odpowiedź rynku". Wychodź, przebywaj wśród ludzi, baw się dobrze i nawet się nie obejrzysz, jak spotkasz tę blondynkę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie o to mi chodzilo.
tylko ze na studiach jest duzo wiecej okazji przez wspomniane imprezy/zloty czy jakies inne akcje na uczelni.
potem jest duzo gorzej bo okazji duzo mniej, znajomi sie rozchodza przez co juz nie tak latwo poznasz znajomych swoich znajomych
  • Odpowiedz