Wpis z mikrobloga

#ibuygoukupony #ibuygou

Jako że Black Friday jest i u nas, zarzucam kuponami zniżkowymi, bo tym razem można ich użyć mimo akcji promocyjnej.
( )


Natomiast postuję kupony w nowej formie - w arkuszu Google, ponieważ mogę je sprawniej edytować i dodawać kolejne w razie pojawienia się takowych.
Ilość i wartość zniżek jest podobna do ostatniej, ponieważ przez dłuższy czas ich nie było i zaczynamy od mniejszej ilości :)

Na pewno dobrą nowiną jest pojawienie się #redmi4 3/32 w kolorze Grey i kupon na niego IBYREDMI432BL na 17 $ :)

-----> ARKUSZ GOOGLE Z KUPONAMI <-----
Ważne do końca listopada.


Enjoy!
ʕʔ

#xiaomi #blackfriday #kuponyrabatowe
Ibuygou - #ibuygoukupony #ibuygou

Jako że Black Friday jest i u nas, zarzucam kupo...

źródło: comment_OajrtTVhfkzuEyKjIRg0PnkGUncRLt7W.jpg

Pobierz
  • 19
via Android
  • 1
@Mato na razie cisza, sprawdź kupon IBY5USD

@Ibuygou: Będą jakieś promo na Redmi 3/3s?


@Ibuygou: Redmi Note 3 PRO 3/32 na sklepie jest cena $199,00 dolców, w arkuszu $179,00. Lekka różnica.


@qzder poprawione :)

@Ibuygou: Czemu skasowaliście kupon na mi5 3/64 ?


@JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie kupon na razie wstrzymany przez niską dostępność tego modelu

@Ibuygou to jest ten sklep z dobrą gwarancja na xiaomi?? Bo nie wiem czy nie wymienić Redmi
@Ibuygou elo !
Jako , że całkiem niedawno kupiłem u was 2 sztuki Xiaomi - Rn3pro i R3Pro, planuję zakup kolejnego.
Najprawdopodobniej Redmi PRO.
Mogę liczyć na kupon zniżkowy ?
Jeśli potrzeba, mogę udowodnić że kupiłem tamte modele i ile kasy wydałem
@eshape55: fajnie cumplu, miło mi, ale to nie jest wyznacznik tego że będzie kupon lub nie :D

Nie ma go bo tak zarządzono, ale się pojawić powinien niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ibuygou: szkoda tylko, że tego Mi5 ibuygou nie ma na stanie. Pieniadze wpłacone tydzień temu, a dziś dostaję maila, że nie wiadomo kiedy mi go wyślą. Ani to dobra cena, ani nic, bo wybierajac dhl i dopłacajac 20 dolców liczyłem, że telefon przyjdzie w miarę szybko. W konkurencyjnych sklepach wydałbym ok 50 $ mniej wybierajac ten sam model z normalną wysyłką i pewnie przyszedłby jeszcze wcześniej.
@Ibuygou: wiadomo czy i kiedy byłaby ostatnia dostawa do waszego sklepu? Support każe mi czekać, olaboga, kolejne 2 tygodnie, ale jeżeli wszystko się wyjaśni w tym tygodniu lub ma ich po prostu nie być, to niech nie mydlą oczu i powiedzą wprost, bo marnuje tylko czas.
Inne kolory nie wchodzą w grę, a Mi5s jest sporo droższy. Chyba, że sklep zaproponuje model grey w cenie czarnego mi5 64 gb