Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem ciekawa, co sądzicie o przemianie Kylie Jenner. Ta dziewczyna już mając 18 lat powiększyła znacznie usta, zafundowała sobie wypełniacze, sztuczne p----i, tyłek i nie wiadomo, co jeszcze, ale na pewno sporo. Jest #ladnapani, opłacało się? Chcielibyście być z tak zoperowaną osobą?
#pytanie #niebieskiepaski #dofinansowanapani
S.....y - Mireczki, jestem ciekawa, co sądzicie o przemianie Kylie Jenner. Ta dziewcz...

źródło: comment_QhEqfPmA8j58KgpIlfu8K9QvkLk7Nqb8.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shanny: ja gdybym miała kasę,to zrobiłabym dokładnie to samo. I nie obchodzi mnie zdanie innych,bo po to są operacje,nie? By poprawić swój wygląd i to,czego się w sobie nie akceptuje - a to owocuje lepszym samopoczuciem.
  • Odpowiedz
@Shanny W sumie to nie ogarniam tego, że ludzie się nią tak jaraja. Zwykła dziewczyna jak miliony innych a znana tylko z tego, że co w sumie, rodzina, pokazuje dupe na zdjęciach czy co, nie rozumiem fenomenu.

Nasze czasy produkują tylko takie osoby, za parę lat jak stara gwardia aktorów, osób ogólnie znanych za dokonania umrze to zostaną nam tylko takie "gwiazdki". Będą to cholernie smutne czasy, nad czym się tu
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: No cóż, to jest laska, która ma problemy z mówieniem po angielsku, raczej zadnej konkretnej wiedzy nie ma. Jest "autorytetem" dla milionów podziwiających ją dziewczyn, bo sie zoperowała. To jest faktycznie smutne.
  • Odpowiedz
@Shanny Dla mnie jest typowym pustakiem z Tindera, milion zdjęć na instagramie swojego żarcia, nóg, d--y i wszystkich innych nic nie znaczących rzeczy a w rzeczywistości nadaje się pewnie tylko do jednego.

Głupota jest teraz cholernie modna.
  • Odpowiedz
@Shanny: Jako ciekawostkę dodam, że nigdy nie widziała na oczy białego penisa a swojemu czanuszemu chłopakowi spłacała długi i w ogóle bankomat taki ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
  • Odpowiedz
@janushek: Z tego powodu właśnie się zainteresowałam tą laską, bo nie mogłam uwierzyć, że można spłacać długi swojego chłopaka pseudorapera, który zdradza i ma dziecko z laską brata Kylie, byłą striptizerka. xD I jeszcze mu samochody kupuje. Niby ładna, a taki beta bankomat, że hej.
  • Odpowiedz