Wpis z mikrobloga

#!$%@? jakie to #playstation jest #!$%@?. Co jakiś czas nie wiem po #!$%@? karze zmieniać hasło. Bez tego oczywiście #!$%@? się zrobi, bo się musi aktualizować. #!$%@?, że im strona nie śmiga na chromium, link do zmiany hasła poszedł się #!$%@?ć. OK, no to wchodzę przez chrome i udaję, że zapomniałem hasła. No i taki #!$%@?. Podaj datę urodzenia. A bo pamiętam co ja wpisałem. Już na pewno podałem prawdziwą... No chyba nawet microshit nie jest tak gówniany...

#oswiadczeniezdupy
  • 7
Co jakiś czas nie wiem po #!$%@? karze zmieniać hasło.


@npsr: Serio? Od chyba dwóch lat nie zmieniałem i nie mam żadnych powiadomień.

Podaj datę urodzenia. A bo pamiętam co ja wpisałem.

No jak nie pamiętasz co wpisujesz, to czyja wina? Ich, czy twoja?
No jak nie pamiętasz co wpisujesz, to czyja wina? Ich, czy twoja?


@Wiesmin: ich. Skoro otworzyłem maila, to znaczy, że mam do niego dostęp. Sorki, że nie rozrzucam wszędzie takich danych jak data urodzenia :/
@npsr: To jest dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą konta. Bez tego, to gdyby ktoś ci ukradł meila, to konto byś mógł spisać na straty.

Sorki, że nie rozrzucam wszędzie takich danych jak data urodzenia :/

Nikt ci nie każe podawać prawdziwego, ale podanie losowego i zapomnienie o nim to głupota. Jeśli gdzieś wymagają jakichś danych, to możliwe, że będziesz musiał je kiedyś jeszcze podać, więc lepiej je pamiętać.
@Wiesmin: no data urodzenia to na prawdę silne zabezpieczenie :) Jak ktoś ma maila, to na bank nie dokopie się do daty urodzenia :P

Swoją drogą założyłem nowe konto. Oczywiście nie mogę już spotify sparować, bo jest sparowany z tamtym :P

W ogóle to jest jakaś paranoja. Ciągle przymusowe aktualizacje wszystkiego itepe. To już nawet taki szajs jak windows potrafi się aktualizować i nie blokować Twoich działań...

Chyba wypieprzę tą konsolę