Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas @liqui6 bardziej podoba mi się propozycja Dishonored 2, bardzo przyjemnie to wygląda

@Piguua boje się, że jak włącze G1/G2 to pryśnie ta bańka, która jest w moich myślach i patrzę na te gry przez pryzmat perfekcji, ze względu na to, że były to pierwsze ogrywane przeze mnie gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale fakt - crpg, rpg, gry typu GTA, fpsy to jest to co lubię najbardziej
@brzydki_zly_szczery: polecam też jedynkę, może graficznie nieco odstaje, ale też jest świetna, warto obczaić od czego to wszystko się zaczęło, ta sama mechanika co w dwójce i podobne rozwiązania które są spoko, bo każdą misję można przejść na wiele wiele sposobów
@brzydki_zly_szczery: Oj, zdziwiłbyś się. Gothic mimo kiepskiej grafiki i tak nadrabia wszystkim innym, do tej pory gra mi się w niego bardzo przyjemnie.
Z nowszych może Two Worlds albo Dragon Age, też fajne gierki. Z gier "GTA-like" mógłbyś spróbować "True Crime: Streets of L.A".
@brzydki_zly_szczery: Dying Light pograłem na PC. Bardzo dobra gra ale znowu. Tytuł nastawiony na konsole (a przynajmniej pada) Optymalizacja na piecu jest dobra. Takie połączenie Dead Island (rozwój postaci, system walki, craftingu i broni) i Mirror's Edge.

Watch Dogs jedynkę ograłem na #ps4 Ja się dobrze bawiłem ale to wszystko co mogę powiedzieć o tej grze. Za niską cenę jest warta.