Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie osiem lat życia, kiedy wszedłem w okres dojrzewania, zostałem zmuszony wieść egzystencję samotności, odrzucenia i niespełnionych pragnień, wszystko dlatego, że dziewczyny nigdy nie czuły do mnie pociągu. Dziewczyny oddawały swoją tkliwość i s--s, i miłość innym mężczyznom, ale nigdy mnie. Mam 22 lata i jestem wciąż prawiczkiem. Nigdy nawet nie pocałowałem dziewczyny. Byłem na studiach już dwa i pół roku; właściwie więcej niż tyle, i wciąż jestem prawiczkiem.

To prawdziwa droga przez mękę. Studia to czas, w którym każdy doświadcza takie rzeczy jak s--s i zabawa, i przyjemność. Przez wszystkie te lata musiałem gnić w samotności. To niesprawiedliwe.

#toprawda
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milvu: @sydal: @spidero: @prtyfly Wszystkie te popularne dzieciaki, które żyją w hedonistycznej przyjemności, podczas gdy ja musiałem gnić w samotności przez te wszystkie lata; oni wszyscy patrzyli na mnie z pogardą za każdym razem, gdy chciałem do nich dołączyć, wszyscy traktowali mnie jak jakąś mysz.
Dziewczyny, jedyne czego chciałem, to was kochać i być przez was kochanym. Chciałem partnerki. Chciałem seksu. Chciałem miłości, tkliwości, adoracji.
  • Odpowiedz
@nigdyniemialemlepszegobrzucha2: idz do agencji - nie masz wyboru tam nie bedą patrzyły czyś ładny czy brzydki. Tylko jak jesteś prawikiem to weź pod uwagę ze za długo taki stosunek moze noe potrwać. Najlepiej zrób to w innym mieście XD opcja 2 idz na imprezę. Ciężko cokolwiek powiedzieć jak nic o sobie nie napisałeś tylko jakieś użalanie sie i pierdy
  • Odpowiedz