Wpis z mikrobloga

Mircy - ktos bylby zainteresowany tym, jak wyglada swiat nielegalnych imprez (rave'ow) w UK od srodka?

Doswiadczylem tego jako uczestnik, wspolorganizator i DJ wiec temat ogarniam dosc dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na AMA to sie raczej nie nadaje ale jak ktos zauwazy ten post i chcialby sie czegos dowiedziec - chetnie cos opowiem.

#uk #londyn #muzyka #muzykaelektroniczna #narkotykizawszespoko #techno #psytrance
  • 104
@4kroki: to wszystko dla przyjemnosci i satysfakcji ;) chlopaki, ktorzy ogarniaja to logistycznie jakos z tego zyja - ja mam 'normalna' prace i pomagam na tyle na ile moge.

@delo86: kojarze ich - The decline of the partying civilization?

@kickdagirlz: nadchodzaca impreza jest 10tego - rano bede mogl podac dzielnice w jakiej sie odbywa, a wieczorem kolo 21 podesle pelny post code ;)
@Demon_Opalenizny: kiedys moze bedzie okazja spotkac sie na piwo lub cos innego. Zdecydowanie kazdemu polecam te imprezy. Calkowicie inny swiat jednak trzeba lubic. Jak poszedlem pierwszy raz na Keep on going to dopiero wszystko raczkowalo jednak trudno mi bylo uwierzyc ze takie miejsca istnieja. Jak wiesz gdzie pojsc do mozna w Londynie bawic sie 24h/7.