Wpis z mikrobloga

Wchodze na stacje benzynowa Jet w #niemcy . Biore jakies #!$%@?, przy kasie wychodzi 3,27 ojro. Za kasa jakis praktykant I nadzorujacy go rozowy pasek. Place, daje mlodziencowi 10,27 ojro. Wklepuje praktykant na kase i konsternacja... Spoglada na kolezanke blagalnym wzrokiem.

Kolezanka wyjmuje kalkulator i liczy ile reszty musi mi wydac... ( ͡º ͜ʖ͡º)


Lepsza rasa tak bardzo cannot into matematyka.

#coolstory ##!$%@? #bekazniemcow
  • 15
@wesoly90 Mieszkajac w Holandii , byly jeszcze guldeny.Kupilem pare rzeczy i zaplacilem w drobnych, bylo jakies 20 monet. Kobita 4 razy liczyla.

Moze byc tak ze jedna tych osób na tej stacji to mógłbyś Polak.Tyle ich teraz w Niemczech
@spokojnie_to_ja: Może i mogli. Ale w kontekscie nieumiejętności podstaw liczenia w niemieckim kraju od razu zakładasz że to polacy? Tak samo ja mogę napisać, że to może twój brat był... takie samo prawdopodobieństwo.
@MiHau3 to ze moj brat to szanse wynosza 0,000%.Umarl pare lat temu na raka.
Zawsze sie pisze ze Niemca ciezko znalesc w Niemczech, moze to rodak a moze rosjanie,turek
Jedni liczą na kalkulatorze ile wydać inni oddają w Lidlu w promocji puste opakowania by zaoszczędzić troche kasy, inni jesycye stoja pol godziny w kolejce by dostac darmowa bułkę.

Rozne kraje rozne zwyczaje
@spokojnie_to_ja: No i? Żeś się rozpisał, a i tak nic się nie zmieniło... Większe prawdopodobieństwo że to Niemiec niż Polak, a sugestia z bratem była przykładem. Widzę że nei rozumiesz więc zakończe z tobą dyskusję. Pozdrawiam.