Wpis z mikrobloga

Mirki z tagów #pocztapolska #kurier czy ogólnie kojarzący realia PP. Znalazłem dziś w skrzynce awizo z 3.11 (przedawnione, solo, bez powiadomienia powtórnego) z którym na poczcie dowiedziałem się, że przesyłka (list ekonomiczny 0,35kg) zwrócona do nadawcy którym to jest POL RD Bydgoszcz (Pion Operacji Logistycznych Region Dystrybucji- czymkolwiek to jest), dystrybucja Białystok (skąd nadana jest paczka). Z Białymstokiem nie mam nic wspólnego, poza tym, że tydzień przed nadaniem tej przesyłki wysyłałem tam do osoby prywatnej paczkę, ale sprawa została elegancko zakończona, więc co to za fant? #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
@KosmicznyKot:
Dokładnie to to było pewnie:

Poczta Polska SA
Pion Operacji Logistycznych
Rejon Dystrybucji Bydgoszcz
Wydział Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Białymstoku.

Czyli po prostu WER Białystok. Jak nadawałeś paczkę do Białegostoku to oni ją doręczali. Widocznie coś pewnie było nie tak z paczką, może odbiorca zgłosił uszkodzenie zawartości przesyłki (jest na to 7 dni). Najlepiej będzie skontaktować się z WER Białystok (ewentualnie UP Białystok 2 ,obie placówki mają taki sam adres).
  • Odpowiedz
@pcela: Nie miałem żadnego zażalenia od adresata, pieniądze wpłynęły w 2 dni na konto, zwrotu nie dostałem, a przesyłka jest 2x lżejsza niż ta, którą wysyłałem. Tamtą paczkę wysyłałem miesiąc temu.
  • Odpowiedz