Wpis z mikrobloga

@bocznica: jak podliczysz że to jednak 8 dni to nie ma tragedii, sam wypad do Grecji też mega przeżycie pewnie. Wątpię żebym miał wolne ponad 4k PLN na taką okazję do maja, poza tym mam wrażenie że trzeba być PRO w terenie żeby czerpać całą radość z takiego rajdu, raczej nie dla mnie na tą chwilę
  • Odpowiedz
poza tym mam wrażenie że trzeba być PRO w terenie żeby czerpać całą radość z takiego rajdu


@chicken_strips: popatrz na filmy na YT, to impreza dla kasiastych wyjadaczy. Ale oglada sie fajnie, wrzucilem jako ciekawostke.
U nas ta takie imprezy amatorskie organizowane na roznym poziomie
  • Odpowiedz
U nas ta takie imprezy amatorskie organizowane na roznym poziomie

@bocznica: jak mi czas pozwoli to obowiązkowo wybiorę się na Tukana, organizatorzy rajdu latarników niby obiecali poprawić niedociągnięcia z tego roku więc może im znów zaufam. Ogólnie bardzo spodobały mi się imprezy tego typu i w przyszłym roku na bank w czymś wystartuję
  • Odpowiedz
@bocznica: widziałem to, rozmyślaliśmy naszą adv rejli ekipą ale odpuszczamy, bo trochę koszty. No i muszę przyznać, że ten Hellas to też srogi enduro-#!$%@?, 6 dni 160-250 km offem dziennie w trybie wyścigu, nawet amatorskiego - trzeba się dobrze kondycyjnie przygotować. Na edycję 2018 albo 2019 chętnie się wybiorę.
@chicken_strips: polecam Tukana motzno, weryfikuje umiejętności więc się wybieram ;) Rajd Latarników nie wiem sam, zawiodłem się. Za to fajny był
  • Odpowiedz
@Ostasz: no pewnie, jak pisalem wkleilem to jako ciekawostke, nawet bym nie probowal sie tam mierzyc z takimi dzikami, wystarczy na yt popatrzec na filmy z przejazdow
  • Odpowiedz
@bocznica: a ja się tam widzę, w 2018 lub 2019 ale oczywiście w tej formule Adv, nie Race :) Podniosę umiejętności, polepszę kondycję no i zmienię moto i można lecieć :)
  • Odpowiedz