Wpis z mikrobloga

@TheDuck: Nie kilkaset, a 2704. Do tego dolicz licencję Porsche, proces projektowania tego zestawu, oraz opakowanie, które w wypadku tego zestawu jest z pierwszej ligi. I cena jest jak jest.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: moja zazdrość właśnie się wylała z ekranu, pół dnia spędziłam w Hamley'sie w Londynie na dziale Lego wzdychając, że kiedyś muszę być bogata :( i masz jeszcze z autografem, jak ci się udało? toć to taki mały skarb, dodatkowo kolekcjonerski! i jaki zestaw, wszystko w jednym, nawet nie wiedziałam że National Gallery też zostało zaprojektowane. mojemu niebieskiemu czasem kupuję jak ma zły humor te mini zestawy (które i tak
lunaria - @AmonGoeth: moja zazdrość właśnie się wylała z ekranu, pół dnia spędziłam w...

źródło: comment_s2WJibCwao8jE8hIwSFJOawm51y8QmLk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dark_Lord_22: o ja cie, jakie ceny na allegro, zdalnie sterowany (ʘʘ) piękny jest! jasne, że nie, ale skąd wiesz, jak się wywindują ceny, z tego co widzę to rocznik 2013. poza tym, przecież nie mówię o sprzedaży po roku, dwóch, tylko po 10, 20, toć to perełki będą. sama się zdziwiłam ostatnio, jak zobaczyłam ceny trzech mini książeczek, które kupiłam po 10 złoty, a cena jednej
  • Odpowiedz
@lunaria: Cena tego zestawu poszła tak ostro w górę zaraz po rozpoczęciu sprzedaży bo było ich tylko 20 tys. na cały świat i z tego co widzę to utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie. Ja się wstrzymałem tydzień z kupnem i nie było co już kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale zgadzam się zestaw przez autograf jest białym krukiem.
  • Odpowiedz
@Dark_Lord_22: tak więc życzę tobie i sobie, żeby kiedyś kupno klocków za 2, 3 koła minimum było jak 'ach, dodam do koszyka' bez kalkulacji, jak kupno pomidorów w lidlu, choć na te pomidory nie cieszyłabym się jak na gwiazdkę ()
  • Odpowiedz
@lunaria: Sokół z tego roku nie powala. Mam i według mnie nie warty tych pieniędzy. Jakoś za mało mi w nim szczegółów, które tworzą klimat jak np. w bazie Atlantis - jeden z ciekawszych zestawów według mnie.

@Dark_Lord_22: Czy ja wiem czy to aż tak mocno kolekcjonerski zestaw? Poniżej 400 $ na ebay. Allegro jest dość drogie jeśli chodzi o takie rzeczy.
  • Odpowiedz