Wpis z mikrobloga

#mirkots

Wolam @marahin @mattpo

Panowie wiem ze serw umarl ale my nadal celevrujemy mape i zabawe. Prosimy co by pobanowac wyrzucanych z wypasa pkerow takich jak 'mass killah' bo psuja nam ta zabawe konktetnie... :(
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Za bezpodstawna agresje. Ja rozumiem ze pvp etc, ale latanie i napieranie na ludxi wracajacych z exp solo to sorry... Szczegolnie gdy gra nas z 10 os...

Zrobila nam sie tu rodzinna atmosfera, wiecie malo nas...
  • Odpowiedz
  • 1
@Dalamar gramy sobie fajnie jest. Miedzy soba sie bijemy jak mamy ochote, po co psuc caly fun. Tu chodzi raczej o zwykla zlosliwosc wobec @marahin zeby mu do konca ukatrupic serw. A nam sie mapa podoba zreszta dzisiaj double exp i kij z niego skorzystamy...
  • Odpowiedz
@Lajz: @FireDash: Myślałem, że płakanie o to, że serwer jest pvp i żeby zmniejszyć ilość fragów to była przesada ale k---a sytuacji gdzie na serwie są online 2 osoby z czego jedna płacze żeby zbanować tą drugą bo 'pker'. K---a no to mnie zaskoczyło.
  • Odpowiedz
@cybulion: Podjęto próbę spacyfikowania dwóch jaśnie panów pekerów. Operacja zakończona została połowicznym sukcesem. Postawienie się obecnej komunistycznej władzy zostało przyjęte aprobacją SPOŁECZNOŚCI, która chce dalej grać i śmieszkować na tym serwerze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz